„Konfliktas baigtas.“ Raginama grįžti prie rusiškos energijos  ()

„Tai labai brangu.“


Kai dingo elektra
Kai dingo elektra
© Stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=wCVy_y8Bv2k&t=19s

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Europos šalys turėtų atsiverti visiems įmanomiems energijos šaltiniams, įskaitant ir iš Rusijos, tiekimo iš kurios atsisakymas ribojo Europos konkurencingumą, pareiškė ekonomikos mokslų daktaras ir Madrido Komplutensės universiteto profesorius Juanas A. de Castro de Arespacochaga, Ispanijoje masinių elektros energijos tiekimo sutrikimų fone, praneša „RIA Novosti“.

Kaip atviro dialogo „Pasaulio ateitis. Nauja pasaulinio augimo platforma“ kuluaruose pažymėjo agentūros pašnekovas, elektros energijos tiekimo sutrikimas, daugiausia paveikęs Ispaniją ir Portugaliją, yra unikalus istorijoje, nes gedimas truko kelias valandas.

[EU+Kuponas] Pirkėjai sužavėti: „NR. 1! Funkcijos yra įspūdingos. Fantastiškos kainos ir kokybės elektrinės stalinės pjovimo staklės!“ Paskutiniai vienetai („VEVOR“ atsiliepimai, Video)

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Puikūs pirkėjų atsiliepimai

Išsamiau

„Tai turėtų pažadinti žmones. Nutraukdami „Nord Stream“, atėmėme iš Vokietijos galimybę gauti rusiškų dujų ir apribojome Europos konkurencingumą. Tai labai brangu. Turime visa tai persvarstyti. Konfliktas sprendžiamas, pereiname į kitą etapą, kuriame turime atsiverti visiems įmanomiems energijos šaltiniams, visiškai atsiverti, žinoma, Rusijai. Ir Rusija taip pat turėtų atsiverti Europai“, – sakė agentūros pašnekovas.

Jis pažymėjo, kad toks procesas užtruks, tačiau paragino jį pradėti dabar.

Pirmadienį, 12:30, beveik visoje Ispanijos teritorijoje įvyko didelio masto elektros energijos tiekimo sutrikimas. Elektros tinklo operatorė „Red Electrica“ teigė, kad elektros tiekimo atkūrimas gali užtrukti iki dešimties valandų. Sutrikimai paveikė ir Portugaliją, Prancūziją bei Andorą. Dėl elektros energijos tiekimo sutrikimo teko sustabdyti visą geležinkelių eismą. Tai paveikė ir viešąjį transportą miestuose, kuriuose neveikė šviesoforai. Prie prekybos centrų nusidriekė eilės, žmones teko gelbėti iš užstrigusių liftų. Visos šalies atominės elektrinės buvo saugiai sustabdytos. Elektros energijos tiekimo sutrikimo priežastis tiriama.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(5)
(18)
(-13)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()