[ŽT] „Evakuojama Narva.“ Drebinantys įvykiai Estijoje  ()

Prasiveržti pro sieną.


Narva
Narva
© Aleksander Kaasik, CC BY-SA 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kindlused_Narva_j%C3%B5e_kaldal.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Estija praktikuosis evakuoti žmones iš pasienio miestų

Estija pradėjo nacionalines pratybas „Kilp“ („Skydas“) ir „Miljon Miksi“ („Milijonas kodėl“), kurių metu pasienyje su  Rusija praktikuojami veiksmai, kilsiantys krizinėse situacijose. 

Fantastiškų kainų ir galimybių QHD 2560*1440P vaizdo registratoriai ir adapteriai. Specialus rinkinukas vairuotojams
1773 2

Specialus rinkinukas

Labai ribotas kiekis

Sutvarkyti visi mokesčiai

Greitas ir saugus pristatymas

1) „TUERBB X7“ - QHD 2560*1440P vaizdo registratorius

2) „TUERBB CP009 2-in-1 Wireless CarPlay“ adapteris

3) „TUERBB CA03 Wireless CarPlay“ adapteris

Išsamiau

Visų pirma, ruošiamasi gyventojų evakuacijai iš Narvos ir Silamejės. Renginiuose dalyvauja Policijos ir sienos apsaugos departamentas, Gynybos pajėgos ir savanorių sukarinta organizacija „Kaitseliit“. Iš viso – 1200 žmonių.

Scenarijus paremtas migracijos krize. Be kita ko, pratybų dalyviai treniruosis atremti bandymus prasiveržti pro sieną.

 

„Pratybų tikslas – bendradarbiaujant išsiaiškinti būdus, kaip išspręsti migracijos spaudimą ir nacionalinės gynybos krizę, kad galėtume veikti realioje situacijoje“, – sakė pratybų direktorius Indrekas Puvis.

Pranešama, kad dėl to Narva-1 kontrolės punktas bus uždarytas nuo balandžio 30 d. iki gegužės 2 d. imtinai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(12)
(3)
(9)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: