Netikėta žinia. „Lietuva imasi veiksmų! Kyla karinis lėktuvas“  ()

Komanda pasirengusi.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© André Gerwing (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alenia_C-27J_(c-n_4139,_07)_2024-11-18_Andre_Gerwing_Collection_ID_022532.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Lietuva imasi veiksmų! Pakilo karinis lėktuvas, jo komanda pasirengusi gelbėti savo piliečius iš Izraelio, praneša Latvijos portalas La.lv.

„Lietuvos kariuomenės „Spartan“ ir jos misijos komanda atvyko ir yra pasirengusi“, – informavo kariuomenė socialiniame tinkle „Facebook“.

Dėl operacijos saugumo sumetimų lėktuvo buvimo vieta neskelbiama.

Nors Izraelio oro erdvė vis dar uždaryta dėl karo veiksmų su Iranu, Lietuvos institucijos, koordinuodamos savo veiksmus su tarptautiniais partneriais, rengia alternatyvius evakuacijos planus, nurodė kariuomenė.

[EU+Kuponai] Apžvalgininkų giriamos monstrinės energijos stotelės + saulės panelės! Dirbs 10+ metų. Idealios kelionėse ir namuose (Video)
5230 5

Fantastiškai geros kainos

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

2) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

3) „FOSSiBOT F3600 Pro“ energijos stotis - 3600W, 3840Wh, padidinama iki 11520Wh, APP ir kt.

4) SP200 ir SP420 saulės panelės

Išsamiau

125 Lietuvos piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, ir kito statuso asmenys išreiškė norą palikti Izraelį, pirmadienį naujienų agentūrai ELTA sakė Nacionalinio krizių valdymo centro vyresnysis patarėjas Darius Buta.

Lietuvos Nacionalinio krizių valdymo centro vadovas Vilmantas Vitkauskas pirmadienį pripažino, kad Izraelio oro erdvės uždarymas yra priežastis, dėl kurios Lietuva negalėjo evakuoti savo piliečių. Jis pridūrė, kad pareigūnai ieško alternatyvių būdų piliečių evakuacijai.

Vitkauskas sakė, kad „Spartan“ yra vienos ar dviejų valandų skrydžio atstumu nuo Tel Avivo Ben Guriono oro uosto, tačiau pripažino, kad šiuo metu Izraelio oro erdvės atidarymas artimiausiu metu neatrodo įmanomas.

 

Nacionalinio krizių valdymo centro vadovas sakė, kad Lietuva šioje situacijoje bendradarbiauja su daugeliu šalių, tačiau intensyviausias koordinacinis darbas vyksta su Vokietija.

Preliminarūs centro duomenys rodo, kad Izraelyje yra 255 Lietuvos piliečiai, o 84 šalies piliečiai yra Irane.

Jau pranešta, kad Izraelis penktadienį pradėjo karinę operaciją, smogdama Irano branduoliniams objektams ir kitiems kariniams tikslams, o Iranas atsako raketų smūgiais Izraeliui.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(0)
(1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()