Ukraina pasiekė susitarimą su amerikiečiais. „Šimtai tūkstančių pasieks frontą 2025 m. Dar daugiau kitąmet“ (Video) ()
Neįkainojama ir itin efektyvi priemonė.

© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo?fbid=1082980877348323&set=pcb.1082981324014945
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Karas Ukrainoje privertė daugelį šalių suvokti, kokie svarbūs dronai yra šiuolaikiniame mūšio lauke. Šie įrenginiai pasirodo esantys neįkainojama ir itin efektyvi priemonė kovoti su priešu, išlaikant santykinai mažas gamybos sąnaudas.
Naujausia informacija patvirtina, kad Ukraina pasirašė susitarimą su amerikiečių kompanija „Swift Beat“ dėl bendradarbiavimo gaminant dronus, kurio dėka šiais metais į frontą bus pristatyta šimtai tūkstančių šių orlaivių.
|
Ukrainos valstybės vadovas atvyko į Jutlandijos pusiasalį Danijoje dalyvauti Danijos pirmininkavimo ES Tarybai Orhuso mieste oficialiame atidaryme.
Memorandumas su amerikiečių kompanija buvo pasirašytas vizito Danijoje metu, X platformoje teigė V. Zelenskis.
The visit to Denmark begins with an important step for our defense. An agreement has been reached on Ukrainian-American cooperation in drone production, including interceptor drones — a crystal clear priority.
— Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) July 3, 2025
We have signed an agreement with the robust American company Swift… pic.twitter.com/2DMO4IuV6V
Kalbame apie šimtus tūkstančių dronų šiais metais ir apie galimybę ženkliai padidinti gamybą kitais metais.
„Dronai-perėmėjai priešo orlaiviams ir raketoms naikinti, kvadrokopteriai žvalgybai ir ugnies valdymui, tolimojo nuotolio atakos dronai – visų bus daug daugiau, būtent siekiant įgyvendinti mūsų gynybos tikslus ir apsaugoti ukrainiečių gyvybes“, – pabrėžė Ukrainos vadovas.
V. Zelenskis paskelbė, kad vizito Danijoje metu tęs darbą dėl tolesnių susitarimų, kurie bus susiję su „bendra gamyba, bendra plėtra ir bendra gynyba“.