Gerai žinomos parduotuvės išnyks. Įmonė paskelbė bankrotą  ()

Vokietijos „Pepco“ filialas paskelbė bankrotą.



© Pepco Comms, CC BY-SA 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sklep_Pepco_w_Poznaniu.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Bendrovė sunkiai spėja išsilaikyti vienoje konkurencingiausių Europos rinkų.

Lenkijos „Pepco“ tinklas pradėjo veiklą Vokietijoje  2022  m., tikėdamasis greitai įsitvirtinti vienoje didžiausių Europos rinkų. Per mažiau nei dvejus metus buvo atidarytos 64 parduotuvės, kuriose dirbo apie 500 žmonių. Tačiau spartus augimo tempas pelno nedavė. Veikla pasirodė esanti nuostolinga, todėl bendrovė nusprendė paskelbti bankrotą. 

„Pepco“ į rinką įžengė pandemijos metu, blogėjant ekonomikai ir augant infliacijai. Nuo pat pradžių tinklas susidūrė su aršia konkurencija – tiek iš tarptautinių prekių ženklų, tokių kaip „Primark“, tiek iš žinomų vietos žaidėjų, tokių kaip „KiK“ ir „Tedi“. Plėtra nedavė laukiamų rezultatų, o Vokietijos rinka pasirodė esanti paklausesnė nei iš pradžių planuota.

[Mažiausia kaina istorijoje!] Lietuvos apžvalgininkas: „Aukščiausios kokybės 3in1 suvirinimo aparatas. Tinka ir mėgėjams, ir profesionalams“ (Video, „VEVOR MIG-200/250“)
3365 5

Nuostabios kainos

Specialūs kuponai

Galioja iki 2025-07-21

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

Išsamiau

Vokietijos filialo problemos neturi jokios įtakos situacijai Lietuvoje. „Visos parduotuvės veikia įprastu režimu, o teisiniai procesai liečia tik Vokietijos bendrovę“.  

Naujai paskirtas „Pepco Germany“ restruktūrizavimo direktorius Christianas Stoffleris vis dar mato galimybę iš dalies išgelbėti padėtį. „Matome galimybę pertvarkyti  parduotuvių tinklą  Vokietijoje, kad jis galėtų veikti nepaisant sudėtingos padėties Vokietijos mažmeninės prekybos rinkoje“, – teigė jis.

Tai ne pirmas kartas, kai   Pepco “ prekės ženklas susiduria su finansiniais sunkumais. Pirminė savininkė, britų bendrovė „Brown & Jackson“, pardavė ją 2004 m., kad išvengtų savo bankroto.

 

2014 m. „Pepco“ įsigijo Pietų Afrikos bendrovė „Steinhoff“. „Steinhoff“, kuri prieš du dešimtmečius už daugiau nei 5,7 mlrd. dolerių įsigijo „Pepco“, šiuo metu pati susiduria su finansiniais sunkumais.

Vokietijos fiasko yra įspėjamasis ženklas. Net didelis ir gerai žinomas tinklas nėra apsaugotas nuo rinkos realijų. Sudėtingų ekonominių sąlygų, besikeičiančio vartotojų  požiūrio ir aršios konkurencijos derinys  gali pakenkti net gerai parengtai plėtros strategijai. 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(0)
(1)
(-1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()