Visiška Kremliaus beprotybė. Naujas mokestis rusams. „Jau metas pasidalyti savo turtu“  (1)

Pasiūlė padidinti transporto mokestį.



© ElisaRiva (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/photos/machine-ferrari-toy-car-red-toy-car-1941670/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos gubernatoriai pasiūlė padidinti transporto mokestį, nes „rusai per dešimtmetį praturtėjo dvigubai“.

Trys regionų vadovai – Orenburgo srities, Novosibirsko srities ir Krasnojarsko krašto gubernatoriai – pasiūlė padidinti transporto mokestį, aiškindami tai tuo, kad „vidutinės gyventojų pajamos per pastaruosius 10 metų išaugo du kartus“.

[EU+Kuponai] Būtinas kiekvienam vairuotojui! Beprotiškos kainos ir fantastiškų galimybių rinkiniai. El. automobilinis kėliklis, smūginis veržliasūkis, pompa ir kt.
7446 4

Labai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

30 d. pinigų grąžinimo garantija

Išsamiau

Kas keisis:

  • Orenburgo srityje pirmą kartą bus apmokestinti automobiliai iki 100 AG – po 7 rublius už kiekvieną „arkliuką“.
  • Novosibirske tarifas bus padidintas beveik 11 %.
  • Krasnojarsko krašte mokestis išaugs iki 12 %.

Numatytos lengvatos „SVO“ (karinės operacijos Ukrainoje) veteranams. Visiems kitiems, valdžios nuomone, „jau metas pasidalyti savo turtu“.

 

Atrodo, gubernatoriai gyvena kažkokioje paralelinėje Rusijoje, kur paprasti žmonės turtėja, biudžetininkams nemažinami atlyginimai dėl karo, kainos, mokesčiai ir komunaliniai mokesčiai neauga. Tikriausiai ten nėra ir korupcijos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(10)
(5)
(5)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: