„Geras rusas – miręs rusas.“ Kremlius įtūžęs  ()

Ragino jėga nuversti valdžią.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos aktorė Jana Trojanova ketvirtadienį Maskvos teismo buvo nuteista už akių aštuoneriems metams pataisos kolonijoje. Teismas pripažino ją kalta dėl „neapykantos kurstymo“ ir „terorizmo pateisinimo“.

Baudžiamoji byla prieš Trojanovą buvo iškelta dėl interviu, kurį ji praėjusių metų pabaigoje davė už Putino cenzūros ribų veikiančiam portalui „Novaja Gazieta Evropa“.

[EU+Kuponai] Būtinas daiktas turintiems automobilį ir mėgstantiems keliauti. Aukščiausios klasės dyzeliniai oro šildytuvai
6525 2

Nuostabiai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Jame ji, be kita ko, pasakė: „Žinoma, mes to nusipelnėme, jei kas nors mums rėkia į veidą: „Rusus reikia žudyti, net vaikus“. Arba kai ukrainiečiai sako: „Geras rusas – miręs rusas“.“

 

Teismas sutiko su tyrėjų nuomone, kad aktorė taip reiškė neapykantą rusams ir ragino jėga nuversti valdžią.

Trojanovos advokatas, atstovavęs jai teisme, nes ji nuo 2023 m. gyvena Prancūzijoje, pareiškė, kad ji su kaltinimais nesutinka, nes interviu tik išsakė asmeninę nuomonę ir neragino imtis smurto.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(28)
(3)
(25)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: