Kibo į plaukus. Masinės muštynės parlamente (Video)  ()

Į jas įsitraukė dešimtys.


Kumštis
Kumštis
© I, Ralpharama, CC BY-SA 3.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Clenched_human_fist.png

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Meksiko parlamente skirtingų partijų moterys susiginčijo dėl planų panaikinti agentūrą, atsakingą už piliečių prieigą prie informacijos apie vietos valdžią. Parlamento pirmininkas bandė jas išskirti.

Muštynės buvo nufilmuotos ir įrašas išplito internete.

Neįtikėtinai gera vaizdo kokybė: Ar konkurentai galės pasiūlyti ką nors geresnio? („Philips EVNIA 32M2N8900“ 4K UHD OLED žaidimų monitoriaus APŽVALGA)
3618

Trumpai tariant, nėra ką pridurti prie to, ką savo reklaminėje medžiagoje sako „EVNIA 32M2N8900“ 4K UHD OLED -žaidimų monitoriaus gamintojas. Šis daiktas yra neįtikėtinai geras. Daugiau apie jį skaitykite šioje apžvalgoje.

Išsamiau

 

Opozicijos narės protestavo prieš planus panaikinti savivaldybių skaidrumo institutą, kuris kovoja su korupcija. Įnirtingi debatai galiausiai peraugo į muštynes. Moterys pradėjo stumdytis, kibti į plaukus ir muštis.

Viskas prasidėjo, kai viena įstatymų leidėja griebė kitą už rankos. Ta moteris atitraukė jos ranką ir trenkė jai į pilvą. Į fizinį susirėmimą įsitraukė dešimtys kitų įstatymų leidėjų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(0)
(1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()