Kol pasaulis stebėjo Meksikos ir PAR dvikovą, stadione buvo pastebėta tai, ko niekas nesitikėjo pamatyti. Rusija grįžo?  ()

Prieš prasidedant rungtynėms.



© ©DI (Atvira licencija)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Okupantų šalies vėliava buvo pastebėta per pasaulio futbolo čempionato atidarymo ceremoniją.

2026 m. pasaulio futbolo čempionato atidarymo rungtynėse tarp Meksikos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) rinktinių buvo pastebėta Rusijos trispalvė. Rungtynės vyko birželio 11 d. legendiniame „Azteca“ stadione Meksike. Prieš prasidedant rungtynėms sirgaliai stebėjo iškilmingą pasaulio čempionato atidarymo ceremoniją. Organizatoriai stadioną papuošė įvairių pasaulio valstybių vėliavomis. Tarp jų žurnalistai ir sirgaliai pastebėjo ir Rusijos trispalvę.

Pažymėtina, kad Rusijos rinktinė 2026 m. pasaulio čempionate nedalyvauja. Šalies komanda nebuvo įleista į atrankos varžybas dėl Rusijos vykdomo karo prieš Ukrainą. Tačiau Rusijos futbolo sąjunga vis dar nėra pašalinta iš FIFA.

„White Shark FOX" žaidimų ausinės: tvirta ir lengva konstrukcija, aukšto lygio patogumas, ir netikėtai brandus garsas (APŽVALGA)
2926

O kas, jeigu pigios ausinės nustotų apsimetinėti ir paprasčiausiai padarytų viską teisingai? Susipažinkite su „White Shark FOX“.

Išsamiau

Tarp stadione iškeltų vėliavų buvo ir Ukrainos vėliava. Ukrainos rinktinei nepavyko patekti į 2026 m. pasaulio čempionatą – Europos atrankos atkrintamųjų varžybų pusfinalyje komanda 1:3 pralaimėjo Švedijai.

Meksikos rinktinė nugalėjo PAR komandą rezultatu 2:0. Šiose rungtynėse buvo parodytos trys raudonos kortelės: dvi PAR futbolininkams ir viena Meksikos rinktinės žaidėjui.

Kitose A grupės pirmojo turo rungtynėse Pietų Korėjos rinktinė 2:1 įveikė Čekijos komandą.

Antrajame ture Meksika birželio 19 d. susitiks su Pietų Korėja, o PAR birželio 18 d. žais su Čekija.

 

2026 m. pasaulio futbolo čempionatas vyks nuo birželio 11 d. iki liepos 19 d. trijose šalyse – JAV, Meksikoje ir Kanadoje. Tai pirmasis pasaulio čempionatas, kuriame dalyvauja 48 rinktinės – didžiausias dalyvių skaičius turnyro istorijoje. Nuo 1998 iki 2022 m. pasaulio čempionatuose varžėsi 32 komandos.

Visos 2026 m. pasaulio čempionato rinktinės suskirstytos į 12 grupių po keturias komandas. Į atkrintamąsias varžybas pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos bei aštuonios geriausios trečiąsias vietas užėmusios rinktinės. Toliau vyks atkrintamosios varžybos vienų rungtynių principu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(0)
(1)
(-1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Naujienos iš interneto

Komentarai ()

Susijusios žymos: