„Istorinė misija.“ Neįtikėtina. Ūžia visas pasaulis. Ką daro Švedijos kariniai orlaiviai (Žemėlapis)  (1)

Pasirodė istorinio skrydžio žemėlapis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Neįtikėtina. Ūžia visas pasaulis. Švedijos kariniai orlaiviai atliko istorinius skrydžius netoli Rusijos sienų.

Stokholmas davė ženklą Kremliui, pažymėdamas savo naują vaidmenį NATO, praneša „Itamilradar“.

Švedijai kovo 7 d. oficialiai prisijungus prie Šiaurės Atlanto Aljanso, Švedijos orlaiviai pirmą kartą praskriejo prie Rusijos sienų. Analitikai teigia, kad du kariniai lėktuvai skrido virš Lenkijos ir Baltijos jūros, demonstruodami naujus NATO šalies pajėgumus.

Istorinė švedų lėktuvų misija

Žvalgybinis lėktuvas „Gulfstream S102B“ skrido virš Lenkijos, šalia Rusijos Kaliningrado srities ir Baltarusijos, rinkdamas žvalgybos duomenis. „Saab 340 AEW&C“ taip pat patruliavo virš Baltijos jūros, naudodamas savo radarų sistemas oro erdvei stebėti.

„Tikėtina, kad šios misijos buvo vykdomos siekiant surinkti žvalgybos informaciją apie Rusijos karinę veiklą regione. Tai ne pirmas kartas, kai stebime tokio tipo misiją, tačiau šį kartą tai itin vertinga. Drįstame šią misiją vadinti istorine“, – rašo „Itamilradar“.

Skrydžiai įvykdyti didėjant įtampai regione. Europa suvokia grėsmę. Švedijos kariniai orlaiviai dabar aktyviai dalyvauja NATO operacijose, užtikrina saugumą regione ir demonstruoja pasirengimą reaguoti į bet kokį iššūkį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(376)
(4)
(372)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)