„NATO galėtų lengvai užimti Maskvą“ (Video)  ()

Svarbu ką galvoja 1-2 milijonai tikrojo Rusijos elito.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos politikos strategas Michailas Šeitelmanas interviu UNIAN metu sakė, kad dėl pastaruoju metu Rusijoje vykstančių įvykių V. Putinas atrodo kaip visiškas nevykėlis.

„Čia svarbiau yra tai, ką dabar galvoja V. Putino komanda, ką galvoja jo elitas. Tie patys valdytojai. Jie yra svarbūs žmonės. Turėtų būti. Kur jie dabar turėtų eiti? Ką jie turėtų pasakyti savo gyventojams? Kaip jie turėtų atsakyti už visa tai ir kam?

Šioje situacijoje V. Putinas pasirodė savo aplinkai kaip visiškas nevykėlis. Pažvelkime į politinę karo užduotį. Elektoratas mums nesvarbus, mums neįdomu, ką galvoja 140 milijonų žmonių, mums svarbu ką galvoja 1-2 milijonai tikrojo Rusijos elito. Ir, greičiausiai, Rusijos savanorių korpuso kovotojams nereikia siekti tikslo, kurį jie išsako – veržtis į Maskvą. Man atrodo, kad revoliucija Kremliuje gali įvykti daug greičiau – jei savanoriai per savaitę ar dvi pajudės vis giliau. Ir jie gali pažengti į priekį. Pažiūrėkite, kaip veikia Rusijos kariuomenė. Juk praktiškai niekas nesipriešina. Ištisi ten esantys patikros punktai tušti. Klausimas: kodėl viskas palikta atsitiktinumui? Ir atsakymas į šį klausimą yra paprasčiausias: rusai tiesiog nieko neturi.

Geriausias iš visų! Karinio tvirtumo, GPS, Bluetooth skambučiai, 170+ sporto režimų, nuostabi vartotojo sąsaja, APP ir kt. (Foto, Video, „Kospet Tank T3 Ultra“ apžvalga)
4870 1

„Kospet Tank T3 Ultra“ - puikiai veikiantis GPS, Bluetooth skambučiai, nuostabi vartotojo sąsaja, 170+ sporto režimų, AMOLED ekranas, nustebinusi baterija, kokybiška APP ir gausa kitų privalumų. Išbandžiau ką tik viešai pristatytą naujausią kompanijos produktą ir be jokių dvejonių, tai - geriausias laikrodis, kokį jie yra pagaminę. Apžvalgoje sužinosite, ką jis sugeba.

Išsamiau

 

Visa Rusijos kariuomenė yra Ukrainoje. Visa kita yra tik kai kurie vaikai, kurie nesupranta, kaip kovoti. Tuo tarpu prieš juos stojo profesionalūs kariai. Žinoma, jie pabėgs. Šalies viduje nėra kariuomenės. Tai faktas.

Šiandien Rusiją galima paimti plikomis rankomis. Jei NATO būtų nusprendusi užimti Maskvą ar Sankt Peterburgą, jie būtų ją be nuostolių užėmę iš Suomijos, Estijos ar Latvijos“, – sakė Michailas Šeitelmanas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(41)
(1)
(40)

Komentarai ()

Susijusios žymos: