Kaip nuspėjama. Prie teroro akto nusiaubto pramogų centro rastas baltas furgonas (Video)  (4)

Rusijos žiniasklaida labai greitai kuria versiją, kad už teroro išpuolį koncertų salėje Krasnogorske netoli Maskvos tikrai atsakinga Ukraina.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-03-22 Kaip nuspėjama. Prie teroro akto nusiaubto pramogų centro rastas baltas furgonas (Video)  (4)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kovo 22 dieną Krasnogorsko mieste prie Maskvos koncertų salėje „Crocus City Hall“ įvykdytas didžiulis teroro išpuolis. Kaip teigia liudininkai, keturi kaukėti, barzdoti ir automatiniais šautuvais ginkluoti vyrai įėjo į pramogų centrą ir ėmė šaudyti. Pastatas taip pat buvo padegtas. Po valandos pasirodė specialiosios pajėgos. Jos dar palaukė 20 minučių, kol atvyko šturmo grupė ir tada pajudėjo į vidų. Visą tą laiką pastatas, kuriame buvo daugybė žmonių, praktiškai nebuvo gesinamas.

Rusijos žiniasklaida kone iš karto paskelbė, kad už išpuolį tikriausiai atsakingi ukrainiečiai. Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas paskelbė, kad jei tai pasitvirtins, Rusija turės sunaikinti Ukrainos valdžią. Visa tai siejama ir su anksčiau šiandien Dmitrijaus Peskovo paskelbtu pripažinimu, kad Rusija kariauja tikrą karą, o ne vykdo „specoperaciją“. Daugybė ekspertų teigia, kad Rusijoje vyksta pasiruošimas visuotinei mobilizacijai ir dar griežtesnei minties kontrolei.

Bet prieš tai reikia išsiaiškinti, kad tai tikrai yra Ukrainos darbas. Prie teroro akto nusiaubtos koncertų salės rusų teisėsauga rado seną baltą furgoną, kuris, žinoma, yra pažymėtas senais ukrainietiškais valstybiniais numeriais. Spėjama, kad būtent juo į vietą atvyko teroristai.

 

 

Netrukus keli žmonės paskelbė, kad valstybiniai numeriai visgi buvo baltarusiški. Bet informacija nėra aiški.

Vienas žmogus buvo sulaikytas, bet neaišku, ar būtent už teroro aktą. Taip pat dar nepaskelbta, kas jis toks.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(20)
(22)
(-2)

Komentarai (4)

Susijusios žymos: