[ŽT] Trokštamas taikinys. Skelbiamas sekantis Putino frontas Europoje  ()

Anot žurnalistų, Kremlius žino, kad jei NATO valstybės narės vėl įsitrauks į tvarkos palaikymą neramiuose Balkanuose, jos nusigręš nuo paramos Ukrainai.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Kremlin.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Zapad-2021_strategic_military_exercises_%282021-09-13%29_5.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Per visą Rusijos istoriją jos valdovai visada siekė užtikrinti pranašumą ten, ką jie apibūdino kaip savo galingos imperijos „artimąjį užsienį“. Šiuolaikiniame pasaulyje karas Ukrainoje yra šios strateginės politikos tąsa. Tai „Bloomberg“ rašo ekspertas Jamesas Stavridis.

[Vokietija] Daiktas, kokio dar tikrai nesate matę! Programuojami išmanūs vištidės vartai su saulės elementais. Ribotas kiekis
5313 4 2

Labai gera kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Stulbinamų galimybių daiktas

Išsamiau

Jis mano, kad Putino pergalės Ukrainoje atveju būtų visai logiška atkreipti dėmesį į Moldovą, kaip į kitą Rusijos žingsnį kelyje į Rytų Europą.

Tačiau, anot jo, Kremliui yra dar vienas trokštamas tikslas – Vakarų Balkanai. Šis regionas apima keturias NATO nares: Kroatiją, Albaniją, Juodkalniją ir Šiaurės Makedoniją. Tačiau Kremlius taip pat žvelgia į kitus galimus taikinius, tokius kaip Serbija, Kosovas ir etniškai susiskaldžiusi Bosnija ir Hercegovina.

 

„Kaip Putinas gali bandyti išplėsti Rusijos įtaką ir pakirsti NATO ir ES sąveiką šiame svarbiame Europos kampelyje?“.

Anot Stavridio, Putinas supranta, kad jei NATO valstybės narės vėl įsikiš, siekdamos išlaikyti stabilumą neramiuose Balkanuose, jų dėmesys bus nukreiptas nuo paramos Ukrainai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(17)
(62)
(-45)

Komentarai ()