[ŽT] „Visi už visus.“ Apie tai bus kalbama  ()

Viršūnių susitikimas vyks birželio 15–16 dienomis.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-04 [ŽT] „Visi už visus.“ Apie tai bus kalbama  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad karo belaisvių mainai „visi už visus“ bus aptariami steigiamajame taikos viršūnių susitikime Šveicarijoje, kuris vyks birželio 15–16 dienomis.

V. Zelenskis tai pasakė kreipdamasis į pasieniečius Ukrainos valstybės sienos tarnybos dienos proga.

„Patartina apsikeisti belaisviais „visi už visus“ formatu. Visos adekvačios šalys palaiko šį būdą. Vykdome mainus, bet jie vyksta lėčiau, nei norėtume“, – sakė prezidentas.

Kaip pažymėjo V. Zelenskis, mažai žmonių tiki, kad toks mainų formatas bus atliktas iki karo pabaigos.

„Tai viena iš sąlygų baigti karą. Tikiu, kad turime galimybę tai padaryti, pabandyti tai padaryti anksčiau. Kaip? Yra praktiška platforma – pasaulio viršūnių susitikimas. Tai bus galima įgyvendinti, kai įvyks viršūnių susitikimas“, – sakė šalies vadovas.

 

Be to, jis pridūrė, kad Ukraina viršūnių susitikime turi tris prioritetinius klausimus: energetiką ir branduolinį saugumą; laisvos laivybos užtikrinimą ir jūrų neužblokavimą, taip pat „visi už visus“ belaisvių apsikeitimą ir nelegaliai į Rusiją deportuotų ukrainiečių vaikų grąžinimą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(37)
(0)
(37)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()