„Tapo visiška nesėkme.“ Kas nutiko su rusų naikintuvais. „Tai tikrai nepakeis situacijos“ (Video)  ()

Rusijos oro pajėgos gavo dar vieną naikintuvų „Suchoi Su-35S“ partiją.


Su-35S
Su-35S
© Mil.ru (CC BY 4.0) | Na tle innych samolotów w służbie rosyjskiej armii Su‑35S wypada jednak bardzo dobrze. To dwusilnikowy myśliwiec wielozadaniowy, który mierzy 21,6 m długości oraz 15,3 m

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Su-35S jau kurį laiką naudojami atakose prieš Ukrainą. Jie dažniausiai lydi strateginius bombonešius Tu-95MS. Su-35S neseniai buvo šiek tiek atnaujintas ir dabar gali leisti sparnuotasias raketas Ch-69.

Dabar skelbiama, kad Rusijos pajėgos gavo naują Su-35S partiją. Šis lėktuvas anksčiau pagarsėjo tuo, kad nepaisant visų Rusijos pastangų, jis tapo visiška nesėkme eksporto rinkose.

[Vokietija!] Fantastiškos kainos belaidis aukšto slėgio plovimo įrenginys - nuostabus daiktas automobiliui ir namams. Ribotas kiekis
3185 7

Puiki kaina!

Iš Vokietijos sandėlio

Ribotas kiekis

Išsamiau

Su-35S nėra pats gausiausias naikintuvas Rusijos inventoriuje, bet Rusija po truputį pildo jų parką. Su-35S tarnauja nuo 2007 metų. Jis turėjo užpildyti technologinę spragą tarp senesnių naikintuvų ir penktos kartos Su-57. Pasaulyje jis nesulaukė pačios Rusijos prognozuotos sėkmės. Šiuo metu, be Rusijos, vienintelis Su-35S naudotojas yra Kinija, kuri irgi turi tik kelis tokius orlaivius. Per karą Ukrainoje keli Su-35S buvo sunaikinti, o tai tikrai nepadės pakeisti eksporto situacijos. Niekas šiais lėktvais ir nesidomi, potencialių pirkėjų nėra.

 

Tačiau, palyginti su kitais Rusijos naikintuvais, Su-35S yra gana pažangus ir pavojingas. Tai yra ypatingai manevringas, universalus naikintuvas, galintis atakuoti taikinius sausumoje, ore ir jūroje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(11)
(36)
(-25)

Komentarai ()