Juokai baigti. Tai įrašyta jų „Baltojoje knygoje“. „Pradedame branduolinį smūgį“ (Video)  (3)

„Jie turi tokį dokumentą.“© УКРАИНА СЕГОДНЯ - ГРОШІ (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=pF9ep--X8aQ

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pirmiausia Grigorijus Tamaras išsakė savo nuomonę apie branduolinių ginklų bandymus, kuriais Putinas grasina pasauliui: „Nenustebčiau, jei visa tai būtų blefas, tų bandymų ten išvis gali nebūti. O jeigu bus tai nereiškia, kad jie bus sėkmingi. Jei jie bus nesėkmingi, norėčiau pažvelgti į Putiną. Pažiūrėsim. Ne viskas taip paprasta“.

Grigorijaus Tamaro interviu galima pažiūrėti „YouTube“ kanale.

„Pradedame branduolinį smūgį Rusijai.“ Karo ekspertas kalbėjo apie Prancūzijos karinės doktrinos ypatybes: „Kalbant apie Prancūziją, galiu pasakyti, kad Prancūzija yra vienintelė Vakarų valstybė, kuri neturi gynybinės doktrinos sampratos: jie turi puolamosios doktrinos sampratą. Jie tai įrašė savo „Baltojoje knygoje“ (tai yra jų dokumentas, kuriame rašoma, kaip užtikrinti Prancūzijos saugumą), ten parašyta, kad mes pradedame karines operacijas prevenciniu taktiniu branduoliniu smūgiu, kad parodytume mūsų ketinimų rimtumą. Jei tai nepadės, mes smogsime strateginį branduolinį smūgį. Jie turi tokį dokumentą. Vakaruose įprasta rimtai žiūrėti į dokumentus“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Vaizdo projektoriai, jų ekranai su stovais, portabilūs oro kondicionieriai, jump starteriai ir kompresoriai viename ir kt. (Video)
1645 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-05-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Wanbo Mozart1“ - išmanusis 1080P vaizdo projektorius

2) „BlitzWolf BW-VS6“ - 100 colių projektoriaus ekranas su stovu

3) „Topshak TS-PW1“ - 18V impulsinis suktuvas su 380Nm, su baterija ir įkrovikliu

4) „POPDEER PD-J01“ - 20000mAh, iki 2500A jump starteris

5) „TUERBB T-JA01“ - 16000mAh, iki 2000A jump starteris ir oro kompresorius viename

6) „Enjoy Cool 2380BT“ - portabilus oro kondicionierius

Išsamiau

„Suprantu Macrono poziciją: suprantu, kodėl jis pastaruoju metu taip elgiasi. Pažiūrėkite, kas iš tikrųjų vyksta. Pagaliau Europoje atsitiko kažkas svarbaus: akys atsivėrė ir ši globali mintis, kad jei Putinas „sulaužys kaklą“ Ukrainai, jis toliau kiš savo kruviną snukį į Europos širdį. Tai šiandien jau aišku ne tik Baltijos šalims, suomiams ir lenkams, bet tai tapo aišku ir visai Europai. Jei imtume žemyninę Europą, tai Prancūzija yra vienintelė valstybė, kuri turi kovinę kariuomenę“, – aiškino Grigorijus Tamaras.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(342)
(27)
(315)

Komentarai (3)