[ŽT] „Žaliųjų berečių“ vadas kažką žino. Drebinantis pareiškimas  ()

„Mes specialiųjų pajėgų veiklos nekomentuojame.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jungtinių Valstijų specialiųjų operacijų pajėgų vadas Brianas Fentonas užsiminė, kad Ukrainoje veikia britų specialiosios pajėgos.

Interviu naujienų agentūrai AP generolas leitenantas kalbėjo apie planus restruktūrizuoti „žaliųjų berečių“ būrius, remiantis britų specialiųjų pajėgų Ukrainoje įgyta patirtimi. Jis teigė, kad karyba tampa vis labiau technologiškai pažangi, todėl gali prireikti būrius papildyti kibernetiniais ekspertais, oro pajėgų pilotais ar kriptologais.

[Vokietija] Net 530€ pigiau įspūdingos energijos stotelės, kurios tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („LANPWR D5“)
2174 4

Labai gera kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Išsamiau

„Šios idėjos kilo iš pamokų, išmoktų Ukrainoje, daugiausia iš mūsų britų specialiųjų operacijų partnerių patirties. Jie greitai suprato, kad jungtinėms pajėgoms reikia ir kitų elementų“, – cituoja Fentoną „Business Insider“.

Didžiosios Britanijos gynybos ministerija šiuos žodžius „Business Insider“ komentuoti atsisakė. „Mes jau seniai laikomės nuoseklios vyriausybių politikos nekomentuoti britų specialiųjų pajėgų veiklos“, – atsakė jie.

 

Vasario mėn. vienas aukšto rango Europos gynybos pareigūnas laikraščiui „Financial Times“ yra sakęs: „Visi žino, kad Ukrainoje yra Vakarų specialiųjų pajėgų, tiesiog tai oficialiai nėra pripažinta.“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(232)
(4)
(228)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()