[ŽT] Putinas juda NATO link? Pasirodė pirmieji požymiai  ()

Ką gali reikšti Putino veiksmai.


Karas
Karas
© Міністерство оборони України (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo/?fbid=636176382028151&set=pb.100069073844828.-2207520000

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-14 [ŽT] Putinas juda NATO link? Pasirodė pirmieji požymiai  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos prezidento Vladimiro Putino kabineto rekonstrukcija gali reikšti, kad jis ruošiasi kažkokiai konfrontacijai su NATO, teigia Karo studijų institutas (ISW), praneša serbų portalas B92.

Pasak amerikiečių ekspertų grupės, gynybos ministro Sergejaus Šoigu atleidimas stipriai rodo, kad jis ruošia ekonomiką ir karinį-pramoninį kompleksą užsitęsusiam karui su Ukraina.

[Vokietija] Net 530€ pigiau įspūdingos energijos stotelės, kurios tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („LANPWR D5“)
1708 3

Labai gera kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Išsamiau

ISW analizė grindžiama Andrejaus Belousovo paskyrimu į Šoigu užimamas pareigas, nes jis yra ekonomistas, neturintis karinės patirties.

„Šie aukšto lygio pertvarkymai po Rusijos prezidento rinkimų tvirtai rodo, kad Putinas imasi svarbių žingsnių siekdamas sutelkti Rusijos ekonomiką ir gynybos pramonės bazę, kad būtų paremtas užsitęsęs karas Ukrainoje ir galbūt pasiruoštų būsimai konfrontacijai su NATO“, – sakoma ISW pranešime.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(22)
(-21)

Komentarai ()