„Už viską teks sumokėti.“ Syrskio veiksmai ginant Charkivo sritį. Netikėti įvykiai  ()

Pasiūlė du žingsnius.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-16 „Už viską teks sumokėti.“ Syrskio veiksmai ginant Charkivo sritį. Netikėti įvykiai  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatas Oleksijus Hončarenka paskelbė 2024 metų planą Ukrainai ir pasiūlė du žingsnius, kurių Ukraina turi imtis dabar, kitaip gali būti per vėlu.

Rusams prasiveržus Charkivo srityje, V. Putinas pradėjo kalbėti apie taikos derybas, tačiau iki JAV prezidento rinkimų derybų nebus, įsitikinęs parlamentaras Oleksijus Hončarenka. Savo „Telegram“ kanale politikas rašė, kad viskas bus sprendžiama sužinojus naujojo Amerikos prezidento pavardę, o kol kas Ukrainai tereikia išgyventi.

Deputatas taip pat pasiūlė du žingsnius, kurių Ukrainos valdžia turėtų imtis jau dabar. Pirma, atleisti gynybos ministrą, antra, išanalizuoti vyriausiojo vado Syrskio veiksmus ginant Charkivo sritį.

„Resursų kare pralaimime, todėl savo išteklius turime naudoti taupiai, o ne tiesiog mėtyti drakono dantis pasienyje“, – pabrėžė politikas.

„Jei prezidentas negali to padaryti, mes bandysime tai įgyvendinti per Radą, aš ruošiu kreipimąsi į Stefančuką (Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininkas – red.)“, – sakė Hončarenka.

 

Be to, deputatas pabrėžė JAV vaidmenį Ukrainos ir Rusijos Federacijos kare. Anot jo, be Amerikos Ukraina  būtų nustojusi egzistuoti. „Žinoma, mes kovojame su labai stipria armija ir toliau laikomės, todėl mums sekasi neblogai, tačiau JAV vis dar vaidina pagrindinį vaidmenį šiame kare.“

„Ir čia ne apie mūsų silpnumą, o apie mūsų stiprybę“, – pabrėžė Hončarenka.

Deputatas taip pat pabrėžė, kad Amerika Ukrainai padeda ne šiaip sau. Už viską teks sumokėti, greičiausiai dalyvaujant būsimuose karuose JAV pusėje. Tačiau laikas suaugti ir priimti situaciją tokią, kokia ji yra, reziumavo politikas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(106)
(9)
(97)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: