„Atsiprašau.“ Audra dėl F-16 (Foto)  ()

Pasklido neteisinga informacija.© Arma Civitatis 9Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=NFUubuidVyw

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-16 „Atsiprašau.“ Audra dėl F-16 (Foto)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Danijos ministrė pirmininkė Mette Frederiksen atskleidė, kada galima tikėtis, kad F-16 bus išsiųsti Ukrainai. Pirminiais pranešimais buvo nurodyta, kad tai įvyks greitai, 2024 metų birželį. Tačiau dabar aiškėja, kad visas įrangos perdavimo ukrainiečiams procesas bus pratęstas iki „kelių mėnesių“.

Informacija apie Ukrainai skirtus F-16, kuriuos pateikė Danija, pasirodė gegužės 6 d., kai Nyderlandų gynybos ministrė Kajsa Ollongren per spaudos konferenciją Vilniuje paskelbė, kad vasarą į Ukrainą bus išsiųsti danų lėktuvai, o olandų lėktuvai prisijungs po jų.

[Vokietija!] Puikios kokybės pripučiamos SUP lentos smagiausioms vandens pramogoms - ribotas kiekis (Video, „TOMSHOO“, „WKERSIY“)
1865 2

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Ypatingai geros kainos

Ribotas kiekis

Išsamiau

Gegužės 13 d., Vakarų žiniasklaida, remdamasi vokiečių reporterio Joergo Lau įrašu socialiniuose tinkluose, patvirtino šią informaciją. Jis citavo Danijos ministrę pirmininkę Mette Fredriksen, kuri spaudos konferencijoje pasakė, kad:

„Kitą mėnesį virš Ukrainos skris Danijos F-16“.

 

Tačiau vėliau Joergo Lau rašė, kad Danijos ministrė pirmininkė turėjo omenyje „mėnesius“, o ne „mėnesį“. „Atsiprašau“, – rašė vokiečių žurnalistas. Jis taip pat pridūrė, kad ištrins savo ankstesnį įrašą, kad išvengtų dezinformacijos. Tačiau ne visos žiniasklaidos priemonės apie tai pranešė, todėl šia tema pasklido neteisinga informacija.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(5)
(33)
(-28)

Komentarai ()