„Po 3 val. prasidėjo puolimas.“ Slapta atvyko Ukrainos brigados. Užpulta Rusija  ()

Kovos veiksmai įsibėgėjo.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-21 „Po 3 val. prasidėjo puolimas.“ Slapta atvyko Ukrainos brigados. Užpulta Rusija  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos kariuomenės brigados slapta atvyko prie Charkivo prieš Rusijai gegužės 10 d. puolant Charkivo sritį  ir pradėjo apšaudyti priešą artilerija dar jam nekirtus sienos.

Taip teigiama „Sky News“, kurios žurnalistai kalbėjosi su vienos iš tokių brigadų kariais.  

57-osios brigados artilerijos padalinio vadas šaukiniu „Juodasis“ sakė, kad jo kariai atidengė ugnį į Rusijos teritorijoje besikaupiančias rusų armijos pajėgas likus dienai iki jų perėjimo į puolimą.  

„Mes daužėme pasienyje esančius tankus“, – sakė jis ir pridūrė, kad tuo metu kovos veiksmai ta kryptimi jau buvo įsibėgėję.  

Pasak kariškio, priešo puolimas prasidėjo po 3 valandas trukusiu Ukrainos pozicijų apšaudymu iš artilerijos, po kurio priešo pėstininkai pradėjo šturmuoti sieną. Jis apibūdino fronto liniją šia kryptimi iš pradžių kaip „trapią“, tačiau dabar mano, kad Rusija prarado galimybę padaryti reikšmingą proveržį.  

 

„Esu patenkintas, kad mums pavyko stabilizuoti padėtį“, – sakė vadas.  

Kito artilerijos dalinio vadas taip pat sakė, kad jo brigada buvo iš anksto perdislokuota sustiprinti pozicijas Charkivo srities šiaurėje. Anksčiau šios brigados kariai kovėsi Kupjansko apylinkėse.  

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(131)
(6)
(125)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: