[ŽT] Kad visi bijotų. Rusai vis tik tai parodė (Video)  ()

Instruktoriai vargu ar taps Kremliaus „raudona linija“.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-22 [ŽT] Kad visi bijotų. Rusai vis tik tai parodė (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos Federacija, reaguodama į vadinamąsias Vakarų „provokacijas“, tradiciškai gąsdina branduoliniais ginklais.

Rusijos gynybos ministerija parodė filmuotą medžiagą iš pratybų, skirtų praktiniam nestrateginio branduolinio ginklo paruošimui ir naudojimui. Jos vyko Pietų karinėje apygardoje.

Apie tai rašo Rusijos propagandinis leidinys RBC.

Kaip gyrėsi rusai, raketų junginių personalas atliko užduotį gauti „specialią amuniciją „Iskander“ kompleksui, aprūpinti ja nešančiomis raketomis ir slapta persikelti į tam skirtą zoną pasiruošti paleidimui.

„Raketų daliniai praktikuoja aviacinių ginklų aprūpinimą specialiomis kovinėmis galvutėmis, įskaitant hipergarsines raketas „Kinžal“, – sakė rusai.

 

Anksčiau Liaudies deputatas Jegoras Černevas svarstė, ar Rusijos Federacija galėtų panaudoti branduolinį ginklą reaguodama į NATO instruktorių atvykimą į Ukrainą. Taip, Ukrainos partneriai supranta, kad eskaluoti nėra daugiau kur, nes Ukrainoje vykstančių kovų intensyvumas yra didžiausias nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Taigi instruktoriai vargu ar taps Kremliaus „raudona linija“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(7)
(17)
(-10)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()