[ŽT] „Jei ne nesėkmė Charkivo srityje.“ Zelenskis dėkoja (Video)  ()

Rusai įsiveržė į Charkivo sritį, kad pasėtų chaosą, pasiektų Charkivo miesto prieigas ir galėtų jį apšaudyti. Bet buvo sustabdyti.© https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Volodymyr_Zelenskyy_in_May_2024#/media/File:Housing_for_IDPs_and_Restoration_of_Affected_Communities_The_President_Met_with_American_Philanthropist_Dell_Loy

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-25 [ŽT] „Jei ne nesėkmė Charkivo srityje.“ Zelenskis dėkoja (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos pajėgoms Charkivo srityje pavyko perimti pasienio zonos, į kurią buvo įžengę rusų okupantai, kontrolę. Rusai ten tebėra ir veikia, bet dabar ukrainiečiai situaciją kontroliuoja. „Dabar mūsų kariams pavyko perimti kovinę kontrolę pasienio zonoje, į kurią įžengė Rusijos įsibrovėliai“, – sakė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

[Vokietija+Rekordinė kaina] Tik 80€ fantastiškas 2in1 suvirinimo aparatas! Tinka ir profesionalams. Paskutiniai vienetai
4258 9

Mažiausia kaina istorijoje!

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Paskutiniai vienetai

Ypatingai kokybiškas ir funkcionalus įrankis

Išsamiau

Jis padėkojo kiekvienam daliniui, kuris pasiekia reikiamus rezultatus naikinant okupantą. Zelenskis pridūrė, kad jis aptarė tolimesnes Ukrainos karių užduotis, atsižvelgdamas į žvalgybos agentūrų informaciją.

 

Kokia ta informacija? Rusai gali bandyti veržtis ir į Sumų sritį. Manoma, kad ten rusai turi sukaupę dideles pajėgas. Ir tikriausiai jau būtų įsiveržę, jei ne nesėkmė Charkivo srityje.

(26)
(0)
(26)

Komentarai ()

Susijusios žymos: