Jeigu jis neatvyks. „Asmeniškai Putinas plos atsistojęs“  ()

„Žinau, kad Amerika palaiko viršūnių susitikimą.“


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-28 Jeigu jis neatvyks. „Asmeniškai Putinas plos atsistojęs“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis prisipažino, kad labai norėtų, kad JAV prezidentas Joe Bidenas asmeniškai dalyvautų taikos viršūnių susitikime Šveicarijoje.

„Žinau, kad Amerika palaiko viršūnių susitikimą, bet jūs ir aš nežinome, kokiu lygiu. Manau, kad tai nėra labai stiprus sprendimas, su visa pagarba kiekvienam žmogui Jungtinėse Amerikos Valstijose“, – sakė Zelenskis.

Jis pasakė, kad dabar bus taikos viršūnių susitikimas, kurį organizuos visas pasaulis, „o tada bus kažkas, ką Rusija bandys padaryti“.

„Manau, kad taikos viršūnių susitikimui reikia prezidento Bideno, kitiems lyderiams, žiūrintiems į Jungtinių Amerikos Valstijų reakciją. Jeigu jo nebus – tada plos Putinas, asmeniškai Putinas plos atsistojęs“, – pridūrė Zelenskis.

 

Anot jo, Ukraina taip pat laukia atsakymo iš Kinijos, Brazilijos ir kelių Afrikos šalių dėl dalyvavimo viršūnių susitikime.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(20)
(1)
(19)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: