Kontrpuolimas prasidėjo. Okupantai čirškinami. Z-karo korespondentai apimti nevilties  ()

Jėgų santykis fronte pasikeitė.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-04 Kontrpuolimas prasidėjo. Okupantai čirškinami. Z-karo korespondentai apimti nevilties  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusai sparčiai praranda pozicijas Charkivo srityje Volčanske – Ukrainos gynėjai perėjo į kontrataką ir atkovojo kelis miesto rajonus. Dėl to rusų karo korespondentai apimti tikros nevilties. Drąsiausieji net kaltina Putiną dėl nesėkmių, taip pat skundžiasi Vakarų ginklų smūgiais Belgorodui, praneša TSN.ua.

Ukrainos gynybos pajėgos nebe ginasi, o žengia į priekį ir stumia priešą iš Charkivo srities. Mūšių epicentras tebėra Volčanskas, tačiau, kaip rašo žinomas Vokietijos leidinio „Bild“ karo apžvalgininkas Julianas Röpcke, Ukrainos ginkluotosios pajėgos čirškina okupantus. Ukrainos kovotojai pradėjo laisvinti miestą kvartalas po kvartalo.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Išmanieji elektros jungikliai, endoskopai, 3D spausdintuvai, lazeriniai graviruokliai, įrankių komplektai ir 10in1 šakotuvai (Video)
3725 7

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Lenkijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Tongou Tuya Wifi DIN RAIL Switch“ - išmanusis elektros jungiklis

2) Puikios kainos endoskopas

3) „BIQU B1“ - puikios kainos 3D spausdintuvas

4) „SCULPFUN S9“ - rekordinės kainos lazerinis graviruoklis

5) „TOPSHAK TS-CH4“ - puikios kainos 39 vnt. įrankių rinkinys

6) „BlitzWolf BW-NEW TH5“ - 10in1 daugiafunkcis šakotuvas

Išsamiau

„Jau tik apie ketvirtadalį miesto vienareikšmiškai kontroliuoja Rusija. Prieš savaitę jo buvo beveik pusė. Atrodo, kad ukrainiečiams pavyko ten pasistūmėti ir išstumti rusus. Rusai praranda savo pozicijas Volčanske ir vis dažniau griebiasi smogti miestui iš MLRS, sunkiosios artilerijos ir bombų, kurios numetamos iš tolo“, – sakė jis.

 

Pasak TSN.ua korespondento Artiomo Ziabkino, rusai yra išties neviltyje. Jie patys pripažįsta, kad jų „puikusis“ puolimas Charkivo srityje dar nepavyko. O po to, kai buvo panaikinti apribojimai Vakarų ginklų smūgiams į Belgorodą, jų užsidegimas visai išblėso.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(186)
(6)
(180)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: