„Rusai sumušami. Ir smarkiai.“ Beprotiška žinia. Sprogo 15 000 šarvuočių (Video)  ()

Dažnai kalbama apie tai, kad Ukrainai labai trūksta technikos, ginklų, amunicijos. Tačiau tuo pat metu rusai irgi silpnėja. Dabar į šturmus jie vyksta motociklais ir nešarvuotais sunkvežimiais.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo duomenimis, nuo invazijos pradžios Rusija jau prarado daugiau nei 15 tūkstančių įvairaus tipo šarvuočių. Dėl to rusai yra priversti naudoti vis mažiau kovai tinkančią techniką, kurią Ukrainos pajėgos sunaikina dar greičiau, rašo „Forbes“.

Ukrainos pajėgos praranda kelis kartus mažiau technikos nei Rusija. Rusai traukia techniką iš ilgalaikio saugojimo aikštelių, bet neturi laiko ją gerai atnaujinti. „Kai susitinka Ukrainos ir Rusijos technika, rusai sumušami. Ir smarkiai“, – rašo „Forbes“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Masiškai perkami šlifuokliai, mini LED projektoriai, SUP irklentės, belaidės pompos, nešiojami PC ir kt. (Video)
3037 4

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Drillpro“ - kampinis šlifuoklis su 1 arba 2 baterijomis, įkrovikliu

2) „BlitzWolf BW-V3“ - mini LED vaizdo projektorius

3) „FunWater SUPFW02A“ - pripučia SUP irklentė

4) „TUERBB T-AP71“ - belaidė pompa, 150PSI

5) Mini elektrinis šlifuoklis

6) „Ninkear N14 Pro“ - nešiojamas PC, 16GB RAM, 1TB SSD, WIN 11

Išsamiau

Štai kaip atrodo vienos dienos nuostoliai, užfiksuoti nepriklausomų atvirųjų šaltinių stebėtojų:

Pavyzdžių, kai ukrainiečiai tiesiog sudaužo rusus ir jų techniką, yra daug. „Bradley“ nesunkiai sunaikina rusų MT-LB, kurie net nebūtų taip arti fronto, jei rusam netrūktų technikos. „Tai nelygi kova. 13 tonų sveriantis MT-LB buvo sukurtas kaip pagalbinė mašina. Niekada nebuvo numatyta juo vežti karius į mūšį“, – pažymima straipsnyje. „Bradley“ sveria 34 tonas ir buvo sukurtas kovai, todėl pleškina rusų šarvuočius.

 

„Forbes“ analizavo kelis vaizdo įrašus, kuriuose Ukrainos „Bradley“ naikina rusų MT-LB ir BTR-82. Rusijos ir Ukrainos kare net gana senos „Bradley“ versijos suteikia Ukrainos pajėgoms apčiuopiamą pranašumą.

 

„Nėra jokios priežasties, kodėl JAV negalėtų išsiųsti daug daugiau M-2. JAV kariuomenė nebenaudoja to paties „Bradley“ modelio, kurį naudoja Ukraina, jų didžiuliuose kariuomenės sandėliuose turėtų būti apie tūkstantį. Vien sandėlyje Kalifornijoje dabar yra apie 500 tokių mašinų“, – JAV valdžią ragina „Forbes“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(45)
(0)
(45)

Komentarai ()