„Iki 2029 m. Karas su Rusija neišvengiamas.“ Košmaras. Ką skelbia Vokietija  ()

Ministras pabrėžė, kad tai – būtina sąlyga.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-07 „Iki 2029 m. Karas su Rusija neišvengiamas.“ Košmaras. Ką skelbia Vokietija  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vokietija turi būti pasirengusi karui su Rusija iki 2029 m., Bundestage pareiškė Vokietijos gynybos ministras Borisas Pistoriusas.

„Turime sugebėti kovoti iki 2029 m. Trys temos mums yra labai svarbios: personalas, technologijos ir finansai“, – jį citavo „Focus“.

B. Pistoriusas pridūrė, kad siekiant padidinti Vokietijos kariuomenės kovinį efektyvumą, būtina grąžinti į šalį privalomą karinę tarnybą. Ministras pabrėžė, kad tai – būtina sąlyga. Jis taip pat mano, kad Vokietija turi didinti karines išlaidas.

Jis pažymėjo, kad Rusija jau seniai perėjo prie karo ekonomikos ir toliau ginkluojasi, o jos pergalė Ukrainoje Vakarams kainuos brangiau nei dabartinė pagalba Kyjivui.

„Neturime teisės nepaisyti savo gynybos. V. Putino karo ekonomika ruošiama kitam konfliktui. Iki 2029 metų turime būti pasirengę gintis ir imtis atgrasymo priemonių, kad išvengtume blogiausio“, – sakė Borisas Pistoriusas, atsakydamas į Bundestago narių klausimus.

 

Anksčiau Europoje skambėjo prieštaringi teiginiai apie karo su Rusija tikimybę.

Norvegijos vyriausiasis vadas mano, kad NATO tam turi pasiruošti dvejus ar trejus metus. Tačiau JK vyriausiasis vadas ir NATO generalinis sekretorius įsitikinę, kad konfliktas su NATO Rusijai nėra naudingas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(21)
(0)
(21)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()