„Atgal į 2018-uosius.“ Ką jis daro ()
Putinas norės „prisiminti senus laikus“.
Visi šio ciklo įrašai |
|
|
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Ekspertai įsitikinę, kad Putinas gali pradėti apginkluoti savo sąjungininkus, kurių santykiai su Vakarais yra prasti, raketomis. Taigi Kremliaus diktatorius nusprendė atsakyti į Ukrainos leidimą užsienio ginklais smogti į karinius objektus Rusijos Federacijos teritorijoje.
„Defense Express“ analitikai pabrėžė, kad iš tikrųjų V. Putinas savo raketas Kremliaus sąjungininkams pradėjo tiekti prieš 1,5 metų. Verta prisiminti 2023 metų vasarį, kai Maskva perdavė raketas „Iskander“ į Minską, nors tai draudžia tarptautinės sutartys.
Dar 2011 metais Sirija iš Rusijos Federacijos gavo pakrantės sistemas „Onyx“. Dar prieš 2022-uosius Iranas taip pat paskelbė apie savo pasirengimą priimti raketas „Onyx“, o 2023-ųjų vasarį „Hezbollah“ gyrėsi, kad tai jau turi savo arsenale.
Analitikai teigia, kad V. Putinas gali tiesiog padidinti „Iskander“ ir „Onyx“ skaičių minėtose šalyse.
Tuo pat metu prancūzų leidinys „Opex360“ pažymi, kad Kremlius gali aprūpinti raketomis Haftaro kariuomenės kontroliuojamą Libano dalį.
Atgal į 2018-uosius. Arba Putinas norės „prisiminti senus laikus“ ir pakartoti 2018-ųjų įvykius, kai virš Venesuelos skrido du lėktuvai Tu-160.