Jungiasi daugybė šalių. Prasidėjo cheminis karas. Kas vyksta  ()

Maskva pažeidė tarptautinę sutartį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prancūzija, JAV ir JK patvirtino, kad Rusija naudoja cheminius ginklus Ukrainos fronto linijose.

2024 m. gegužę Vašingtonas apkaltino Maskvą pažeidus tarptautinę sutartį ir Ukrainoje panaudojus Pirmojo pasaulinio karo laikų cheminį ginklą chloropikriną.

Nors chloropikrinas nėra mirtina nervus paralyžiuojanti medžiaga, tačiau esant didelei jo koncentracijai gali sukelti sunkius kvėpavimo takų sutrikimus. Per Pirmąjį pasaulinį karą Vokietija jį naudojo prieš sąjungininkų karius, tačiau nuo to laiko jo naudojimas kariniams tikslams uždraustas.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
3511 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

Kanada, Suomija, Italija, Norvegija, Švedija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Jungtinė Karalystė ir Jungtinės Amerikos Valstijos, kurios yra Keitimosi chemine, biologine, radiologine ir branduoline informacija iniciatyvos narės, griežtai pasmerkė Rusijos vykdomą cheminių ginklų naudojimą Ukrainoje ir įsipareigojo teikti mokymus ir įrangą, būtiną Ukrainos pajėgoms apsaugoti ir patraukti Rusiją atsakomybėn už jos nusikaltimus, praneša „Euromaidan Press“.

 

Dalyviai teigė pripažįstantys, kad Rusija ne kartą naudojo chemines riaušių malšinimo priemones kaip karo metodą, o tai yra šiurkštus Cheminio ginklo konvencijos pažeidimas.

„Esame pasiryžę tęsti ir plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą ir padėti Ukrainai atremti Rusijos cheminių, biologinių, radiologinių ir branduolinių ginklų naudojimą ir bet kokius grasinimus juos panaudoti šiame kare“, – pabrėžiama jų pareiškime.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(40)
(3)
(37)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()