Rusų perspektyvos blėsta akyse. „Tai pakeitė visą jėgų pusiausvyrą.“ Ką skelbia Syrskis  ()

Rusijos sėkmės perspektyvos blėsta.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Mėnesius trunkantis Rusijos ir Ukrainos karas atskleidė, kad Rusijos sėkmės perspektyvos stringa, nes Ukrainos pajėgos gauna didelę ginkluotės paramą iš JAV ir Europos, o Rusijos kariuomenės pranašumas mažėja užsitęsus mūšiams ir didėjant aukų skaičiui, teigiama „Bloomberg“ analizėje.

Ukrainos pajėgos tvirtina, kad Vovčanske, Charkivo srities fronto linijoje esančiame mieste, Rusijos kariai patyrė didelių nuostolių. Nepaisant Rusijos bandymų atverti naujus frontus, pavyzdžiui, Charkivo šiaurės rytuose, jų pažanga tebėra ribota, nes nepavyksta sukurti norimų buferinių zonų palei sieną.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
3542 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

Rusijos taikoma išsekinimo strategija, kuria siekiama išsekinti Ukrainos pajėgas, yra „labai brangi ir kruvina pačiai Rusijos kariuomenei“, teigia Ruslanas Puchovas iš Strategijų ir technologijų analizės centro.

Rusijai tęsiant puolimą keliuose taškuose, Ukrainos vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas Oleksandras Syrskis reiškia optimizmą dėl karo dinamikos pokyčių Ukrainos naudai.

 

Kai kurie ekspertai teigia, kad nepaisant V. Putino pasiryžimo toliau tęsti veiksmus Ukrainoje, JAV ir Europos ginklų tiekimas pakeitė visą jėgų pusiausvyrą. Kongresui patvirtinus milijardinį ginklų finansavimą, Ukrainos pasipriešinimas stiprėja, todėl Rusijai lieka siauresnis kelias į pergalę. Atnaujinus ginklų tiekimą ir pagalbą, „Rusijos perspektyvos pasiekti pergalę šiais metais labai sumažėjo“, teigia Tarptautinio strateginių studijų instituto vyresnysis sausumos karų specialistas Benas Barry.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(166)
(7)
(159)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: