[ŽT] „Pradėsime.“ Tai tikra sensacija. Ukraina smogs Rusijai savais ginklais  ()

Artimiausiomis savaitėmis Ukrainos ginkluotosios pajėgos pradės ukrainietiškų valdomų bombų bandymus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai atskleidė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgų vadavietės aviacijos viršininkas Serhijus Holubcovas.

S. Holubcovas sakė, kad Ukraina šiuo metu taip pat atlieka savo koreguotų aviacinių bombų perginklavimo ir sukūrimo įprastinio laisvojo kritimo pagrindu darbus.

„Yra konstruktyvių niuansų, reikia parinkti sparną, GPS modulį, taip pat valdymo modulį. Po kelių savaičių turėtume pradėti pirmųjų tokių bombų, jau ukrainietiškų, partijų bandymus“, – pabrėžė Karinių oro pajėgų vadovybės aviacijos vadovas.

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3854

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

Jis taip pat paaiškino, kad kol kas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karinės oro pajėgos naudoja Vakarų gamybos bombas „GBU-39“ ir „GBU-62“.

Anksčiau buvo pranešta, kad Rusijos pajėgos kasdien ant Ukrainos pajėgų pozicijų numeta dešimtis valdomų aviacinių bombų, prieš kurias Ukrainos kariams labai sunku kažką padaryti.

 

Ukrainos priešlėktuvinė gynyba bejėgė prieš šiuos šaudmenis, kuriuos bombonešiai „Su-25“ ir „Su-34“ paleidžia iš 40-50 km atstumo iki taikinio. Lėktuvų bombos pasiekia taikinį vos per keliasdešimt sekundžių ir sunaikina pastatus, įtvirtintas gynybines pozicijas ir kitus svarbius statinius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
Autoriai: Edvardas Rimšelis
(22)
(0)
(22)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()