12-oji brigada praėjo patikrinimą. Tai, kas įvyko paskui, yra neįtikėtina  ()

Šios naujienos nekomentuoja nei Ukrainos generalinis štabas, nei vyriausybė, nei „Azov“.© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo/?fbid=809873471325733&set=pb.100069092624537.-2207520000

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prieš kelerius metus Vašingtonas uždraudė „Azov“ kariams naudoti amerikietišką ginkluotę, nes baiminosi dėl situacijos dėl dalinio kilmės.

Karo ekspertai „Azov“ laiko vienu iš labiausiai kovai pasirengusių karinių dalinių Ukrainoje, skelbia „The Washington Post“.

Kai kurie Amerikos pareigūnai teigė, kad kai kurie „Azov“ kovotojai laikosi rasistinių, ksenofobinių ir ultranacionalistinių pažiūrų, todėl buvo priimtas sprendimas uždrausti jiems mūšio lauke naudoti amerikietiškus ginklus.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! „Xiaomi“ orų stotelės, 6in1 „Steam“ stotelės-hubai, akumuliatoriniai veržliasukiai, multimetrai, pompos ir kt. (Video)
1391 2

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „BlitzWolf BW-CML5“ - monitoriaus šviesos juosta

2) „VIOLEWORKS“ - 520Nm akumuliatorinis veržliasukis su 2 baterijomis

3) „Xiaomi DUKA Atuman THmini“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

4) „Bakeey Steam Deck“ - 6in1 stotelė hub'as (šakotuvas)

5) „ANENG 683“ - išmanusis multimetras

6) „TUERBB T-AP77“ - belaidė pompa, 150PSI

Išsamiau

Putinas staugs. Draudimas buvo panaikintas atsižvelgiant į gegužę vykusį Rusijos ginkluotųjų pajėgų puolimą Charkivo srityje, spaudimą Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms Donbase ir dažnus išpuolius prieš ypatingos svarbos infrastruktūrą Ukrainoje.

12-oji brigada praėjo patikrinimą, kurį organizavo JAV valstybės departamentas. Tuo pačiu Baltieji rūmai nesako, kada toks draudimas buvo panaikintas ir ar „Azov“ kariai gavo amerikietiškų ginklų.

Šios naujienos nekomentuoja nei Ukrainos generalinis štabas, nei vyriausybė, nei „Azov“.

 

Dar Mariupolio gynybos metu Ukrainos pareigūnai reikalavo, kad JAV panaikintų draudimą.

Gali būti, kad toks Baltųjų rūmų sprendimas vėl privers Putiną kartoti Kremliaus retoriką apie „nacius ir fašistus“.

2022 metais azoviečiai gynė ne tik Mariupolį, bet ir „Azovstal“.  Šiandien apie 900 jų vis dar yra Kremliaus nelaisvėje.

2023 m. „Azov“ tapo brigada ir pradėjo aktyviai į savo gretas verbuoti naujus žmones. Vos per du mėnesius pavyko įdarbinti iki 5 tūkst.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(107)
(2)
(105)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: