„Niekas nežino apie tokią Ukrainos operaciją.“ Neįtikėtina. Kas nutiko Azovo jūroje (Foto, Video)  ()

Rusijos kariškiai galėjo atakuoti vilkiką „Inžener Smirnov“ ir baržą „Sekcija-179“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos pajėgoms draugiška ugnis yra įprasta praktika, pažymėjo Pietų gynybos pajėgų spaudos centro vadovas Dmytro Pletenčukas.

Šeštadienį, birželio 8 d., Azovo jūroje buvo užpultas Rusijos vilkikas „Inžener Smirnov“ ir barža „Sekcija-179“. Pasak Strateginės komunikacijos centro vadovo Dmytro Pletenčuko, tai galėjo būti draugiška ugnis.

Jis pažymėjo, kad nežino apie tokią Ukrainos operaciją.

Nerealu, bet taip - tai įmanoma! Garantuoju, naujausias robotas iš „Xiaomi“ taps šių metų hitu. Fantastika, ką jis sugeba (Video, FOTO, „ROIDMI EVE Max“ apžvalga)
2380 1

„ROIDMI EVE Max“ - 5000P siurbimas, unikalus grindų šveitimas, nuostabi atliekų surinkimo stotelė, nepriekaištinga navigacija, išmaniosios funkcijos APP ir tiesiog nuodėminga kaina. Nerealu iki ko evoliucionavo robotų dulkių siurblių rinka.

Išsamiau

„Nieko panašaus neįvyko. Todėl negaliu to komentuoti. Šiuo metu tokios informacijos neturiu“, – sakė Pletenčukas.

„Žinote, draugiška ugnis rusams yra įprasta praktika“, – pabrėžė jis.

Birželio 8 d. Azovo jūroje esančioje Taganrogo įlankoje Ukrainos dronai tariamai užpuolė vilkiką „Inžener Smirnov“ ir baržą „Sekcija-179“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(65)
(0)
(65)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()