„Kryme sunaikintos 3 divizijos.“ Jau neužtenka pajėgų net apsiginti. Rusijos armija byra į gabalus  ()

Ukrainiečiai nepailsdami daužo Rusijos armijos išteklius.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pastarosiomis savaitėmis iš fronto linijos vis dažniau pasigirsta žinių apie ukrainiečių sunaikintas rusiškas S-300/400 sistemas.

Analitikas Oleksandras Kovalenko suskaičiavo, kad Rusijos armija turi kur kas mažiau šių ginklų komplektų, nei jai reikia šaliai apsaugoti nuo oro grėsmės, praneša „Wirtualna Polska“.

[Vokietija+Rekordinė kaina] Tik 84€ energijos stotelės tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („DLNRG PPS2400“)
1713

Mažiausia kaina istorijoje

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Išsamiau

„Ukrainos ginkluotosios pajėgos nuo balandžio vidurio sistemingai puola Krymą, naudodamos raketas ATACMS, kurių kiekvienos vertė siekia apie 1,5 mln. dolerių. Jos garantuoja, kad bus sunaikintos oro gynybos sistemos, kurių vertė viršija 1 mlrd. dolerių“, – aiškina Kovalenko.

Pasak analitiko, vien Kryme ukrainiečiams pavyko sunaikinti mažiausiai tris S-400 divizijas, pridurdamas, kad standartinės Rusijos divizijos dydis yra 12 paleidimo įrenginių.

 

Nors praktiškai šiuo metu Rusijos ginkluotėje likusių S-300/400 sistemų skaičius gali atrodyti milžiniškas, analitikas mano kitaip: „Atsižvelgiant į saugotiną Rusijos teritoriją, rusams reikia daugiau nei tūkstančio tokių divizijų, o jų yra tik apie šimtą.“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(240)
(8)
(232)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()