„Nuostoliai pasiekė astronominį lygį.“ Fronte mušami visi rekordai  ()

Gegužės 10 d. Rusija atidarė Ukarainoje naują frontą, tačiau nuo to laiko nepasiekė reikšmingų laimėjimų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos aukų skaičius šiaurinėje Charkivo srityje išaugo iki astronominio lygio per atnaujintą puolimą, prasidėjusį gegužės 10 d., sakė aukšto rango NATO pareigūnas, kurį cituoja „ArmyInform“.

Prieš mėnesį Rusijos kariai atidarė naują frontą Ukrainoje Charkivo srityje. Gauti kariniai planai rodo, kad įsibrovėliai planavo iš dalies apsupti Charkivą, kad pakartotinai apšaudytų miestą.

„Turiu pasakyti, kad Rusija sumokėjo siaubingą kainą už savo puolimą Charkivo srityje. Gegužės mėnesį aukų skaičius greičiausiai viršijo 1000 žmonių per dieną. Tai astronominis skaičius“, – sakė pareigūnas.

[Vokietija+Rekordinė kaina] Tik 84€ energijos stotelės tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („DLNRG PPS2400“)
1686

Mažiausia kaina istorijoje

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Išsamiau

Pareigūnas pažymėjo, kad nuo puolimo pradžios rusai perėmė kelių Charkivo srities kaimų kontrolę, visų pirma dviejuose pasienio rajonuose, bet galiausiai nepasiekė reikšmingų laimėjimų. Vis dėlto Maskvos kariai ir toliau atakuoja Vovčansko miestą.

„Tikėtina, kad rusai ir toliau kontroliuos Burovatkos kaimą, esantį į pietvakarius nuo Vovčansko, kur jie bando kirsti Siverskio Doneco upę“, – pridūrė jis.

 

NATO pareigūnas pabrėžė, kad rusams nepavyko Charkivo srityje sukurti buferinės zonos, apie kurią paskelbė V. Putinas.

„Šis frontas tikriausiai stabilizavosi, iš dalies kontroliuojant Rusijos teritoriją. Todėl Rusijos pranašumai šia kryptimi galiausiai bus riboti“, – pridūrė jis.

Skaičiavimai rodo, kad Rusijos pajėgos fronte prarado daugiau nei 30 000 karių ir pasiekė rekordinį aukų skaičių nuo 2022 m. vasario mėn.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(91)
(3)
(88)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: