„Prasidėjo.“ 92 šalys. Tai nulems visą Ukrainos likimą  ()

Prasidėjo renginys, galintis nulemti Ukrainos likimą.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-16 „Prasidėjo.“ 92 šalys. Tai nulems visą Ukrainos likimą  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Burgenstoke (Šveicarija) šeštadienį prasidėjo pasaulio lyderių aukščiausiojo lygio susitikimas, skirtas Ukrainos „taikos formulei“ ir keliui, kaip išspręsti vykstantį karą, praneša „Euromaidan Press“.

Šiame renginyje dalyvauja 92 šalys iš viso pasaulio, kurios išsakys savo teisingos ir tvarios taikos Ukrainoje viziją.

Iš viso užregistruota 100 delegacijų.

[EU+Kuponas+Dovanos] Fantastiškas el. dviratis vos už 749€ - tik pirmiems 5 pirkėjams! Modernaus dizaino, galingas, sukimo momento jutiklis ir apžvalgininkų pagyros („DYU T1“, Video)
2103 4

Ypatinga kaina technologijos.lt skaitytojams

Tik pirmiems 5 pirkėjams

Papildomos dovanos

Greitas ir saugus pristatymas

1 metų garantija

Aukščiausios klasės produktas

Išsamiau

„Aukščiausiojo lygio susitikimas taip pat suteikia galimybę pirmą kartą aukščiausiu lygiu aptarti, kaip ir kada Rusija gali būti įtraukta į šį procesą. Federalinės tarybos nuomone, ilgalaikio sprendimo kūrimui galiausiai reikia abiejų šalių dalyvavimo“, – paskelbė Šveicarijos vyriausybė.

Nors Rusija į aukščiausiojo lygio susitikimą nebuvo pakviesta, nes ji ne kartą atmetė šią iniciatyvą, visi dalyviai turės galimybę pasidalyti savo požiūriais į Ukrainos „taikos formulę“, daugiausia dėmesio skiriant branduoliniam saugumui, aprūpinimui maistu ir humanitariniam aspektui.

 

„Programoje numatytos plenarinės sesijos ir diskusijos dėl trijų „taikos formulės“ punktų – branduolinio saugumo, aprūpinimo maistu ir humanitarinio aspekto“, – teigiama pranešime.

Tačiau kelios šalys nusprendė nevykti į Šveicariją po to, kai paskutinėmis dienomis prieš renginį buvo pakeistos probleminės aukščiausiojo lygio susitikimo dokumento projekto nuostatos, galėjusios turėti nepageidaujamų pasekmių Ukrainai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(18)
(6)
(12)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()