„Tai bus karo pabaiga.“ Netikėta žinia. Ką skelbia Zelenskis  ()

Ukraina pradeda kovą.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-18 „Tai bus karo pabaiga.“ Netikėta žinia. Ką skelbia Zelenskis  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šveicarijoje prasidėjo dvi dienas truksiantis Pasaulinis taikos aukščiausiojo lygio susitikimas, kuris tęsis birželio 15-16 d. Programoje numatyta plenarinė sesija ir diskusijos trimis „taikos formulės“ punktais – branduolinio saugumo, aprūpinimo maistu ir humanitarinio aspekto.

Savo kalboje Zelenskis paminėjo tris lūkesčius, kurių tikisi iš taikos konferencijos Šveicarijoje. Pirmasis – „įrodyti, kad saugumo sugrąžinimas iš tiesų įmanomas“, antrasis – parengti realų „taikos formulės“ įgyvendinimo planą, o trečiasis – nustatyti, kaip šalys sąveikaus remdamosi Jungtinių Tautų Chartija.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! SUP irklentės, lietuvių rekomenduojami LiFePO4 akumuliatoriai, suktukai, šlifuokliai ir kt. (Video)
2599 4

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „FunWater SUPFW04A“ - pripučia SUP irklentė

2) „LANPWR“ - 12V 100Ah LiFePO4 aukščiausios klasės akumuliatorius

3) „Drillpro“ - 20V suktukas, su dviem baterijomis, įkrovikliu

4) „Drillpro“ - 800W kampinis šlifuoklis su 2 baterijomis

5) „INSE 6“ - belaidis dulkių siurblys

6) „Bakeey“ - 30000mAh išorinė baterija, įkraunama ir nuo saulės

Išsamiau

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sako, kad tikisi susitarti dėl teisingos taikos Ukrainoje plano, kuriame būtų „užfiksuota tikroji karo pabaiga“, kitame Taikos aukščiausiojo lygio susitikime.

Kaip praneša „Europejska Pravda“, tai jis pasakė birželio 15 d. kalbėdamas pasaulinio taikos aukščiausiojo lygio susitikimo plenarinėje sesijoje Burgenstoke (Šveicarija).

„Jei Rusija būtų suinteresuota taika, karo nebūtų. Turime kartu nuspręsti, ką pasauliui reiškia teisinga taika ir kaip ją pasiekti iš tiesų ilgalaikiu būdu. JT Chartija yra mūsų pagrindas“, – sakė V. Zelenskis.

 

Jis pridūrė, kad kai tik bus susitarta dėl veiksmų plano, jis bus perduotas Rusijos atstovams, „kad antrajame taikos aukščiausiojo lygio susitikime galėtume užfiksuoti tikrąją karo pabaigą“.

„Dabar mes pradedame šią kelionę. Kartu turime įrodyti, kad susivienijęs pasaulis yra taikos pasaulis, pasaulis, kuris žino, kaip tinkamai elgtis“, – apibendrino Ukrainos prezidentas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(216)
(26)
(190)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()