„Veiksmingiau net už F-16.“ Neįtikėtina. Rusai skubiai slepia šlovintus ginklus  ()

Ukraina dabar sistemingai atakuoja oro bazes dronais.© Anna Zvereva (CC BY-SA 2.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sukhoi_Design_Bureau,_054,_Sukhoi_Su-57_(49581303977).jpg

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-18 „Veiksmingiau net už F-16.“ Neįtikėtina. Rusai skubiai slepia šlovintus ginklus  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Atrodo, kad Ukrainos gynybos pajėgos dronais pradėjo sistemingai atakuoti jų teritorijoje esančias Rusijos okupantų oro bazes. Smūgis prieš naikintuvus Su-57 Achtubinske parodė, kad Rusijos agresoriui gali kilti problemų net ir dislokuojant orlaivius namuose,dronai sugeba išvaryti priešo lėktuvus net ir be F-16.

„Panašu, kad Ukraina dabar sistemingai atakuoja oro bazes dronais, panašiai kaip 2002 m. tai darė su JAV pagamintomis ilgojo nuotolio raketomis HIMARS, kad išardytų Rusijos logistikos ir valdymo tinklus“, – rašo „Business Insider“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Fantastiškų kainų USB atmintukai, belaidžiai HDMI siųstuvai-imtuvai, „Xiaomi“ mini el. suktuko rinkiniai ir kt. (Video)
2729 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „VIOLEWORKS“ - 1500W galios akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis ir įkrovikliu

2) „EDUP EH-WD9906“ - 1080P/60Hz belaidis HDMI siųstuvas-imtuvas

3) „Lenovo Thinkplus MU233“ - USB atmintukas (32-512GB)

4) „Xiaomi AtuMan DUKA E2“ - mini el. suktuko rinkinys

5) „POPDEER PD-J02“ - 23800mAh, iki 3000A jump starteris

Išsamiau

Žurnalistai stebisi, kodėl rusams nepavyko perimti šių dronų.

„Achtubinsko ataka rodo, kad Rusijos elektroninio karo pajėgumai turi pakankamai platumo, kad apimtų frontą, bet ne gylio, kad apsaugotų Rusijos vidų“, – rašoma straipsnyje.

Medžiagos autorius taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad rusai slepia savo šlovintus ginklus, nes bijo juos prarasti kare su Ukraina.

„Rusija turi apie tuziną Su-57, kurie yra Maskvos atsakas į amerikiečių naikintuvus F-22 ir F-35. Kaip ir Rusijos šlovingas T-14 „Armata“, Su-57 nematė karo veiksmų Ukrainos kare. Tai greičiausiai atspindi baimę patirti gėdą praradus šiuolaikinius ginklus ir galbūt nepasitikėjimą, kad šių ginklų galimybės neatitiks retorikos“, – teigiama straipsnyje.

 

Straipsnio autorius priėjo prie išvados, kad situacija rodo, kad Ukraina pajėgi Rusijos aviaciją nuvaryti giliai į užnugarį net su pigiais dronais. Ir tokios atakos gali būti veiksmingesnės net už F-16 naudojimą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(27)
(0)
(27)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()