„Jis pats nesustos.“ Karas gali baigtis tik dviem atvejais  (1)

Pralaimėjus Ukrainai, karas tarp Rusijos ir NATO taptų neišvengiamu.


Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo/?fbid=812825947697152&set=pb.100069092624537.-2207520000

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-18 „Jis pats nesustos.“ Karas gali baigtis tik dviem atvejais  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

78 šalys, kurios palaikė Ukrainą Taikos konferencijoje Šveicarijoje, yra geras pasiekimas. Tačiau neturėtumėte tikėtis iš to jokių praktinių rezultatų. V. Putinas išprotėjęs ir net nesutinka su jam naudingu karo įšaldymu, kurį siūlo jo partneriai iš Kinijos ir Turkijos.

Be to, jei jis būtų laimėjęs Ukrainoje, jis būtų pajudėjęs toliau: Moldova, Estija, Latvija, tada visur kitur. Jam, kaip ir Hitleriui, bet kokia pergalė yra tik kvietimas tęsti ekspansiją. Jis pats nesustos. Jį teks sustabdyti jėga, teigia rašytojas ir opozicijos aktyvistas Igoris Eidmanas.

Pralaimėjus Ukrainai, karas tarp Rusijos ir NATO taptų neišvengiamu.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Fantastiškų kainų USB atmintukai, belaidžiai HDMI siųstuvai-imtuvai, „Xiaomi“ mini el. suktuko rinkiniai ir kt. (Video)
2674 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „VIOLEWORKS“ - 1500W galios akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis ir įkrovikliu

2) „EDUP EH-WD9906“ - 1080P/60Hz belaidis HDMI siųstuvas-imtuvas

3) „Lenovo Thinkplus MU233“ - USB atmintukas (32-512GB)

4) „Xiaomi AtuMan DUKA E2“ - mini el. suktuko rinkinys

5) „POPDEER PD-J02“ - 23800mAh, iki 3000A jump starteris

Išsamiau

Karas gali baigtis tik dviem atvejais: 1. V. Putinas miršta arba yra nužudomas/nuverčiamas; 2. V. Putino Rusija bus sunaikinta.

Kuo anksčiau tai įvyks, tuo didesnė tikimybė išvengti branduolinės nelaimės.

Taigi kova už taiką šiandien yra Ukrainos pergalė ir fizinis V. Putino pašalinimas.

Norint išspręsti šias dvi problemas, reikia ne naujos gražios Taikos konferencijos, o anti-putininės koalicijos sukūrimo, vadovaujantis Antrąjį pasaulinį karą laimėjusios anti-hitlerinės koalicijos pavyzdžiu.

Panašu, kad kai kuriems Vakarų lyderiams tai pradeda aiškėti. Italijos premjerė Giorgia Meloni pasakė: „Ginti Ukrainą reiškia ginti taisyklių sistemą. Svarbu suvienyti visas pastangas. Jei Rusija nesutiks su sąlygomis, priversime ją pasiduoti.“

 

Primena 1942 metų antihitlerinės koalicijos šalių (Jungtinių tautų) deklaraciją: „Visiška pergalė prieš savo priešus būtina gyvybei, laisvei, nepriklausomybei ir religijos laisvei apginti bei žmogaus teisėms ir teisingumui išsaugoti tiek savo šalyse ir kitose, ir dabar šalys dalyvauja bendroje kovoje su laukinėmis ir žiauriomis jėgomis, siekiančiomis užkariauti pasaulį.“

Aišku, kad iki to dar labai toli, bet kito kelio nėra.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(39)
(4)
(35)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)