„30 minučių ir 10 žmonių.“ Pagaliau kažkas paaiškėjo  ()

Analitikai papasakojo, ko reikia norint paruošti Su-27 kilimui.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Analitikai įvertino „ArmyTV“ reportažą apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų gretose esantį Su-27 ir pastebėjo, kad kadre buvo „oras-oras“ raketos R-27.

Leidinys „Defence express“ atkreipė dėmesį į tai, teigdami, kad tai rodo, jog Ukrainos aviacijos gretose tokie kovinio mokymo lėktuvai aktyviai naudojami kovose su okupantais.

Leidinio analitikai pažymėjo, kad apskritai apie Su-27 Ukrainos ginkluotųjų pajėgų gretose karo metu užsimenama labai retai, todėl pats straipsnis yra vertingas.

Analizuodami pranešimą, ekspertai atkreipė dėmesį į įdomų išsakytą rodiklį, kad Su-27 tipo orlaivį paruošti kilimui reikia nuo 30 iki 60 minučių ir 10 žmonių iš techninio personalo, kurių kiekvienas išmano atskirus orlaivio komponentus – ryšius, lėktuve esančius ginklus ir kita.

„Mažai buvo kalbama apie mūsų Su-27 pritaikymą vakarietiško tipo valdomiems ginklams – sakoma, kad tai buvo „improvizuoti sprendimai“. Tuo pačiu yra detalė, kuri parodo, kad mūsų naikintuvai Su-27 naudojami visam galimų užduočių sąrašui – oro taikinių perėmimui, oro priedangai ir priešo antžeminių taikinių puolimui“, – pažymima leidinyje.

 

Kalbant apie skrydžio charakteristikas, iš šios perspektyvos Su-27 apibūdinamas kaip orlaivis, turintis didelius, bet ne neribotus resursus, kurie netgi padeda ištaisyti kai kurias piloto klaidas pilotavimo metu.

Taip pat leidinyje lyginamas Su-27 ir F-16. Atsakymas toks: vakarietiško naikintuvo naudai taikinių aptikimo ir gavimo diapazonas yra toks didelis, kad sovietinio tipo orlaiviams tai nepasiekiama.

Ir nors Ukrainos ginkluotosiose pajėgose nėra vakarietiškų naikintuvų, Su-27 tenka nemenka kovinio darbo našta, nors jo ištekliai nėra neriboti.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(27)
(3)
(24)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()