„Jis numušė jau 8 orlaivius.“ Ukrainoje į dangų pakilo didžiausias Rusijos oro pajėgų košmaras ()
Rusų dronas užfiksavo savo žudiką.
Visi šio ciklo įrašai |
|
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
„Jak-52“ šiaip būtų akrobatinis-mokomasis lėktuvas, bet Ukrainoje dabar tai yra ginklas prieš dronus. Ir rusų dronas „Zala“ užfiksavo savo žudiką „Jak-52“.
✈️🇺🇦 Yak-52 again got into the lens of the Russian UAV "Zala" during an attempt to intercept it in the Odesa region! pic.twitter.com/5OXu96VVxl
— MAKS 24 🇺🇦👀 (@Maks_NAFO_FELLA) June 29, 2024
|
Geriau įsižiūrėję pamatysite, kad to „Jak-52“ fiuzeliažą puošia sėkmingų operacijų sąrašas – jis jau sunaikino mažiausiai 8 nepilotuojamus orlaivius.
Žvalgybinis dronas „Zala“ pasiekia iki 150 km/val. greitį ir gali nulėkti iki 15 km. „Jak-52“, pirmą kartą pakilęs 1976 m. gali įsibėgėti iki beveik 240 km/val. greičio, skrenda toliau ir yra labai manevringas. Kadangi jis buvo skirtas mokymams, „Jak-52“ turi dvi vietas pilotams. Tai suteikia galimybę atidaryti gaubtą, kad gale sėdintis karys galėtų automatinio šautuvo kulkomis pakutenti rusų žvalgybinio drono sparnus.
Reikia pasakyti, kad dronų medžioklė su „Jak-52“ yra saugesnė. Lėktuvas gali priartėti visai šalia rusų drono, todėl šūviai būna labai taiklūs, jų reikia mažiau. Pleškinant dronus nuo žemės reikia paleisti daugiau kulkų, kurios vis tiek kažkur nusileidžia.