„Priešingai nei teigia propaganda.“ Naujausi Rusijos ginklai pasirodė visiškai bejėgiai (Video)  ()

Rusija vis dar mato save kaip ginklų eksportuotoją, nors geriausius savo ginklus ir siunčia į Ukrainą sudeginimui.



© Mil.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:S-400_SAMs_in_Russian_service#/media/File:CombatVigil2018-05.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Dėl karo Ukrainoje Rusijos ginklų eksportas mažėja, Maskva netenka daug savo įprastų klientų. Štai Indija iš dalies nusisuka nuo rusiškų ginklų. Ir šis procesas prasidėjo ne Indijos noru, nes 2019 metais užsakytos S-400 sistemos vėluoja ir Indija negali į Rusiją žiūrėti kaip į patikimą partnerę.

Indija vis tiek pirks S-400, nes viskas jau sutarta. Indijoje bus kuriami šių sistemų aptarnavimo centrai, jos iš dalies bus gaminamos vietoje. Indija, be kita ko, jau gamina tankus T-90, lėktuvus Su-30, priešlaivines sistemas.

Rusija atidėjo S-400 pristatymą Indijai, bet dabar giriasi, kad pradės kurti šių sistemų aptarnavimo centrus. Tik kažin, ar Indija dabar pasirašytų tas sutartis. Tie 2019 metai buvo seniai  – prieš karą Ukrainoje. Dabar Indija turi daugiau informacijos.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Atminties kortelės, automobilio diagnostikos įrenginiai, mini PC, ventiliatoriai, stulbinamų galimybių išmanieji laikrodžiai ir kt. (Video)
2541 6

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30/2024-07-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „LAUNCH CR3008 PLUS“ - automobilio diagnostikos įrenginys

2) „BlitzWolf BW-TF1“ - 32-256GB atminties kortelės su adapteriu

3) Ant kaklo pakabinamas mini ventiliatorius

4) „Ninkear N9“ - mini PC, 8+256GB, Windows 11

5) „MechZone“ - 72 klaviatūros dangtelių rinkinys

6) „ET210“ - išmanusis laikrodis

Išsamiau

Rusijos šaltinių teigimu, S-400 gali kovoti ne tik su orlaiviais ir sparnuotomis raketomis, bet ir su balistinėmis raketomis. Be Rusijos, S-400 naudoja Alžyras, Baltarusija, Kinija, Indija ir Turkija. Pastaroji šalis yra NATO narė ir jos sprendimas pirkti S-400 kainavo galimybę įsigyti F-35 naikintuvus. Turkija manė, kad perka aukštos klasės oro gynybos sistemas, nes anksčiau ir Vakarų analitikų jas taip vertino. Tačiau priešingai nei teigia Rusijos propaganda, S-400 Ukrainoje pasirodė bejėgė prieš šiuolaikines Vakarų raketas.

 

S-400 ne tik negali veiksmingai apginti saugomų taikinių, bet negali apsiginti ir pati. Rusų S-400 sistemas sparčiai naikina ATACMS raketos, o viename įspūdingame įraše matomas „Storm Shadow“ skrydis tiesiai virš Rusijos S-400 paleidimo įrenginio.

 

S-400 neveiksmingumą prieš modernią vakarietišką ginkluotę patvirtino ir karas Sirijoje, kur pakilus Izraelio naikintuvams F-35I „Adir“ tos oro gynybos sistemos buvo nedelsiant išjungtos, kad išvengtų sunaikinimo. Oro gynybos sistemos išjungiamos kai ore pasirodo naikintuvai – taip veikia rusų technika.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(26)
(2)
(24)

Komentarai ()