Tai gali labai paveikti ilgai laukto F-16 naudojimą. Skelbiamos naujos taisyklės  ()

„Dabar matau tą vilties blyksnį ir dabar galime pradėti vertinti oro galią.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sąjungininkai įvedė naujas Ukrainai tiekiamų ginklų naudojimo taisykles. Tai gali labai paveikti ilgai laukto F-16 naudojimą.

Kaip rašo „Business Insider“, remdamasis ekspertais, pirmieji amerikiečių gamybos naikintuvai turėtų atvykti šią vasarą. Taip yra todėl, kad Ukraina dabar turi leidimą naudoti savo sąjungininkų pateiktus ginklus smogti taikiniams Rusijoje.

JAV karo studijų instituto karo ekspertas George'as Barrosas teigė, kad tai padidins F-16 efektyvumą. Maždaug prieš mėnesį, kalbėdamas apie F-16, ekspertas pareiškė, kad Ukrainai reikia pajėgumų, tačiau Rusija turi stipresnes oro pajėgas ir didesnį oro gynybos tinklą.

„Iš tikrųjų dabar esu daug optimistiškesnis“, – sakė jis.

Iki gegužės sąjungininkai neleido Ukrainai panaudoti jų suteiktos ginkluotės atakuoti Rusijos teritoriją. Tai buvo rimtas trūkumas, nes Rusija galėjo laikyti karius ir įrangą prie pat sienos ir pradėti atakas iš vietų, į kurias Ukraina neturėjo teisės pataikyti. Daugelis analitikų teigė, kad tai reiškė, kad Ukraina kovojo su viena ranka. Tačiau daugelis jos sąjungininkų gegužę sušvelnino apribojimus.

 

Barrosas sakė, kad panaikinus draudimą smogti Rusijai, laukiamas F-16 reaktyvinių lėktuvų poveikis dabar gerokai padidės.

„Dabar matau tą vilties blyksnį ir dabar galime pradėti vertinti oro galią“, – sakė jis.

Barrosas sakė, kad šią vasarą Ukraina tikriausiai turės per mažai F-16, kad galėtų imtis reikšmingų pokyčių. Tačiau laikui bėgant tai gali „išaugti į didelį poveikį“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(45)
(2)
(43)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: