1000 km spinduliu. Tai sudrebins visą Rusiją. Iš Ukrainos kyla galinga žinia (Video)  ()

Per gana trumpą laiką jie buvo sukurti ir pradėti masiškai gaminti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos gynybos pramonės kompleksas pradėjo tolimojo nuotolio bepiločių orlaivių, kurie pataikė į taikinius Rusijoje, serijinę gamybą.

„Ukroboronprom“ generalinis direktorius Hermanas Smetaninas sakė, kad jie gali smogti daugiau nei 1000 kilometrų atstumu.

Jis pažymėjo, kad Ukraina tapo „novatoriška“ dronų gamyboje.

„Esame priversti būti lankstesni ir išradingesni. Laikui bėgant Dovydas suprato, kad kovoti su Galijotu paties Galijoto metodais yra klaidinga mintis. Dėl to jis pasirinko ginklą, galintį atnešti pergalę, ir sumaniai juo pasinaudojo“, – pažymėjo H. Smetaninas.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis neseniai pareiškė, kad Ukrainos tolimojo nuotolio dronai gali skraidyti iki 1300 kilometrų atstumu.

„Tikrai padidinome dronų gamybą. Jų įveikiama kelias šiandien yra 1000 km plius. Tai yra, 1000, 1200 ir 1300 km, bet turime suprasti, kad tai yra dronas, o jo galia yra daug mažesnė nei raketos“, – sakė V. Zelenskis.

Tačiau prezidentas pažymėjo, kad drono smūgio su raketų smūgiu lyginti neįmanoma.

 

„Neįmanoma lyginti raketos greičio su drono greičiu, nes tai skirtingos priemonės, skirtos skirtingiems tikslams“, – pridūrė V. Zelenskis.

Priminsime, kad apie 80% tikslių smūgių Rusijos naftos perdirbimo gamykloms buvo įvykdyta naudojant „Liutyj“ ilgojo nuotolio smogiamuosius bepiločius orlaivius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(11)
(1)
(10)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()