„Jie jau pasiekė frontą.“ Atvyko įspūdinga Ukrainos ginkluotė (Foto) (0)
Apie 40 kg sveriantis prietaisas gali sukurti kryptinę arba kupolinę apsaugą daugiakryptėmis antenomis daugiau nei 200 metrų spinduliu, o dėl aktyvių aušinimo sistemų gali veikti iki 12 valandų.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Atvyko įspūdinga Ukrainos ginkluotė. Ukrainos radioelektroninių karo sistemų gamintojas „Kvertus“ Ukrainos šarvuočiuose įdiegs atsakomąsias priemones prieš dronus.
Apie tai „Kvertus“ atstovai pranešė savo interneto puslapyje.
„Kvertus“ pasirašė atitinkamą sutartį su „Ukrainos šarvuočių“ („Українська бронетехніка“) atstovais, kuri numato „Kraken“ EW sistemų integravimą ir montavimą specializuotuose „Novator“ šarvuočiuose.
Наша компанія підписала важливий контракт з компанією Українська Бронетехніка!
— Kvertus (@kvertus_ua) July 2, 2024
Відтепер РЕБ-системи Kraken почали встановлюватися на спеціалізовані броньовані автомобілі «НОВАТОР». Вдячні NAUDI за це партнерство! pic.twitter.com/mpmwJO19yV
„Nuo šiol įmonė ant savo gamybos šarvuočių montuos „Kvertus“ gamybos EW sistemas. Dėl to šarvuočių ekipažai bus geriau apsaugoti nuo FPV dronų atakų, ir galės nuosekliau bei efektyviau atlikti kovines užduotis“, – pažymėjo „Kvertus“.
Šis prietaisas skirtas kovoti su FPV dronais trijose radijo dažnių juostose. Jis veikia trijose dažnių juostose, apimančiose 700–1050 MHz, ir turi šešis atitinkamus radijo trukdžių kanalus – po du kiekvienoje juostoje. Tai yra dažniai, kuriais valdoma dauguma FPV dronų.
Apie 40 kg sveriantis prietaisas gali sukurti kryptinę arba kupolinę apsaugą daugiakryptėmis antenomis daugiau nei 200 metrų spinduliu, o dėl aktyvių aušinimo sistemų gali veikti iki 12 valandų.
🇺🇦 Україна представила новий ББМ «Новатор-2», який здатен перевозити екіпаж з 10-ти бійців
— Bodhidharma (@KrivovSergej) January 13, 2024
🟢Автомобіль на 30% дешевше за іноземних конкурентів;
🟢Довжина стала на кілька см більше, що дало змогу краще покращити броню біля екіпажу
🟢Покращена підвіска та система керування. pic.twitter.com/CkmgrdazzA