„Atkeliauja blogos žinios.“ Raketos smogė į karinį poligoną (Foto)  ()

Ukrainos gynėjams pavyko.© @Ekrano kopija

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Iš Donecko srities Mariupolio rajono okupantams atkeliauja blogos žinios: Ukrainos gynėjams pavyko iš karto smogti Rusijos armijos poligonui ir stovyklai.

Liepos 6 d., tikėtina, 13.30 val., Ukrainos ginkluotosios pajėgos smogė okupantų poligonui Mariupolio srityje. Ataka greičiausiai buvo įvykdyta ilgo nuotolio raketomis.

„Per Urzufą jau nuskubėjo keli greitosios pagalbos automobiliai“, – savo „Telegram“ kanale sakė Mariupolio mero patarėjas Petro Andriuščenka.

[Vokietija!] Mažiausia kaina šiais metais. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi Smart Toilet Seat 2“)
2201 2

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Nuostabus funkcionalumas

Išsamiau

Vėliau jam pavyko nustatyti tikslias atvykimo koordinates: 46°51'52.7"N 36°59'04.3"E.

 

„Kliuvo ne tik poligonui, bet ir naujai rusų stovyklai. Dabar sužeistieji vežami į Berdianską ir Mangušą“, – pabrėžė Andriuščenka.

Mariupolio mero patarėjas nurodė, kad atvykimo duomenis patvirtina gaisro žemėlapis. Anot jo, gaisras užfiksuotas praėjus 10-20 minučių po sprogimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(256)
(9)
(247)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: