„Nori pakišti Abchaziją.“ Rusija smogs JAV kariniams lėktuvams (Video)  ()

Skandalingas pareiškimas.© SSgt. Peter Reft (CC0 1.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:B-1B_Lancer_%D0%92%D0%92%D0%A1_%D0%A1%D0%A8%D0%90_37-%D0%B9_%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Garsus Rusijos „karo stebėtojas“, Z propagandistas Vladislavas Šuryginas pasiūlė Kremliui panaudoti okupuotą Abchaziją, kad pultų Ameriką.

Skandalingos transliacijos filmuotą medžiagą, rodytą per  valstybinį „Rostv“ kanalą galima rasti „Telegram“ kanale „Ukraina 365“.

Šurygino idėja yra ta, kad Rusija, prisidengdama Abchazijos „šachtininkais ir traktorininkais“, smogs JAV kariniams lėktuvams Juodojoje jūroje. Taip, jo nuomone, Rusijos Federacija pakenks Amerikai, o visa „atsakomybės“ našta teks Abchazijai.

„Turime daug variantų... Mums jau atsibodo kalbėti apie tai, ką (kokius ginklus – red.) gali įsigyti hučiai. Bet aš jau daug kartų sakiau, kad mums nereikia jokių hučių, turime nepripažintą Abchazijos „valstybę“. Supranti? Jeigu Abchazijoje atsiras kokios nors politinės grupuotės, kurios imsis „partizaninio karo“ Juodojoje jūroje ir „abchaziškomis“ oro gynybos sistemomis pradės numušinėti amerikiečių lėktuvus, kas bus atsakingas šiuo atveju? Kokios pretenzijos mums?“ – kalbėjo Rusijos propagandistas.

[Vokietija!] Mažiausia kaina šiais metais. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi Smart Toilet Seat 2“)
2201 2

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Nuostabus funkcionalumas

Išsamiau

Akivaizdu, kad rusas nesijaudina, kad okupuotos Abchazijos civiliai gyventojai greičiausiai nukentėtų dėl tokių žaidimų.

Skandalingą Šurygino pareiškimą pakomentavo Rusijos opozicinis „Telegram“ kanalas „Sejatel vetra“. Jis atkreipė dėmesį į bailią Z patriotų poziciją, kuri kasdien mėgsta sakyti, kad Ukrainoje „kariauja su NATO“, bet kartu siaubingai bijo tiesioginio karinio susidūrimo su Vakarais.

 

„Šitiems, kad tik slėptis už kažkieno nugaros. Už Donbaso gyventojų jau slėpėsi ir dabar nori pakišti Abchaziją amerikietiškų raketų atakoms, puikiai žinodami, kas nutiks, jei iš tikrųjų bus numuštas koks nors lėktuvas. Siaubingiausia yra tai, kad tie patys žmonės, kurie svajoja daryti tokius niekšiškus triukus, pasislėpę už Abchazijos, tose pačiose studijose kalba apie kažkokią didybę“, – rašė šaltinis.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(13)
(60)
(-47)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: