„Pasirodys per artimiausias dienas.“ Smūgis Rusijai. Į Ukrainą netikėtai siunčia daugybę „Leopard 2A4“ (Video)  (1)

Jie tai padarė per rekordiškai trumpą laiką.© böhringer friedrich (CC BY-SA 2.5) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kampfpanzer_Leopard_2A4,_KPz_4.JPG

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-07-09 „Pasirodys per artimiausias dienas.“ Smūgis Rusijai. Į Ukrainą netikėtai siunčia daugybę „Leopard 2A4“ (Video)  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kaip rašoma „Infodefensa“ svetainėje, Ispanijos tankų „Leopard 2A4“ modernizavimo darbai vyksta labai gerai. Kai kurie tankai jau paruošti išsiųsti į frontą, o kiti turi būti paruošti vėliausiai po kelių mėnesių.

Tai 19 tankų „Leopard 2A4“, kuriuos Ispanijos valdžia pažadėjo Ukrainai prieš kelias savaites. Kiekvienas iš jų turėjo atlikti patikrinimą ir būtiną remontą „Santa Bárbara Sistemas“ ginklų gamykloje.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Kelioninis šaldytuvas-šaldiklis, dviračių žibintas, žaidimų kėdė su masažo funkcija, planšetė, SUP irklentė ir kt. (Video)
2862 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-07-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „KROAK“ - 35L kelioninis šaldytuvas-šaldiklis

2) „EDUP EH-WD9906“ - 1080P/60Hz belaidis HDMI siųstuvas-imtuvas

3) „Douxlife GC-RC03“ - žaidimų kėdė su masažo funkcija

4) „Alldocube IPlay 50 Pro“ planšetė - 8GB+128GB, tobulas kainos ir kokybės santykis

5) „FunWater SUPFW09C“ - pripučia SUP irklentė

6) „BIKIGHT YF-339A-5“ - dviračių žibintai

Išsamiau

„Infodefensa“ pabrėžia, kad ispanai įvykdė savo įsipareigojimus ir jau spėjo paruošti pirmąją 10 „Leopard 2A4“ partiją. Jie tai padarė per rekordiškai trumpą laiką – vos tris mėnesius. Viskas rodo, kad šių tankų pristatymas į Ukrainą bus organizuojamas „per kelias artimiausias dienas“.

 

Geros naujienos ukrainiečiams tuo nesibaigia. Laikraščio „El Heraldo“ žurnalistai atskleidė, kad su likusiais devyniais „Leopard 2A4“ darbai jau pradėti ir, spėjama, truks ne ilgiau nei iki šių metų rugsėjo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(133)
(10)
(123)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: