Įstrigo! Rusai netikėtai sužinojo šį tą naujo apie tarnavimą Rusijos Armijoje  ()

Niekas net neslepia, kad pagrindinis rusų motyvas kovoti prieš ukrainiečius, naikinti Ukrainos miestus ir žudyti Ukrainos žmones, yra pinigai. Tai yra dažnai girdimas faktas. Bet daug rusų per vėlai supranta, ką pasirašo.


Vaikų ligoninė Kyjive po rusų atakos liepos 8 d.
Vaikų ligoninė Kyjive po rusų atakos liepos 8 d.
© Armyinform.com.ua (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Okhmatdyt_05.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Daug rusų karių kare Ukrainoje dalyvauja, nes nori užsidirbti. Rusija yra labai varginga šalis, ypač tiems, kurie negyvena Sankt Peterburge ar Maskvoje. Toliau nuo šių miestų Rusija yra labai labai skurdus kraštas. Ir desperacijos apimti žmonės dažnai nemato kitos išeities, todėl už 1,6-2 tūkstančius eurų per mėnesį sutinka rizikuoti savo gyvybe.

Tačiau dabar vis daugiau rusų skundžiasi, kad kontrakto, kurį pasirašė, jie nesuprato. Daugelis sutarčių turi 6 mėnesių terminą, kuris yra aiškiai nurodytas ir pabrėžiamas pasirašymo metu. Taigi, daugybė rusų viliasi, kad išgyvenę pusmetį grįš namo. Kai kurie taip ir padaro – susipakuoja daiktus ir savarankiškai grįžta namo, nes sutartis baigėsi.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2034 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Bet čia rusus pasitinka ne pailsėjusi šeima, o realybė – kontraktai nuo 2022 metų rugsėjo automatiškai pratęsiami. Apie paplitusį klaidingą karių sutarčių supratimą rašo rusų tinklaraštininkė ir savanorė Anastasija Kaševarova.

 

Kaševarova cituoja karius, kurie kreipiasi į ją tikėdamiesi pagalbos. „Grįžau namo, nes baigėsi mano sutartis. Ir mane įtraukė į ieškomų asmenų sąrašą“, rašo vienas. „Niekas neįspėjo, kad sutartys pratęsiamos, šia tema sklandė tik gandai“, skundžiasi kitas rusų karys. Kaševarova, didelė Putino ir karo gerbėja, jokios užuojautos nesiūlo ir ragina rusus skaityti, ką jie pasirašo. Dekretas, pagal kurį visų profesionalių karių sutartys gali būti vėl ir vėl pratęsiamos, net nėra naujas. Ir sutartyje net nekalbama apie rotaciją ar kažką panašaus – pasirašydami tokias sutartis rusai tiesiog atiduoda savo gyvenimus į Rusijos Armijos rankas tikėdamiesi praturtėti maždaug 12 tūkstančių eurų (arba mažiau).

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(58)
(1)
(57)

Komentarai ()

Susijusios žymos: