„Taip buvo ir Antrojo pasaulinio metu.“ Kur sprendžiama karo baigtis  ()

Laimėjimo kaina labai didelė.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Rozbooy (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/war-soldier-rifle-dark-brave-5064697/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainoje Rusijos kariuomenė dabar atrodo kitaip: kariai motociklais skuba per niekieno žemę, pasikliaudami greičiu, kad išvengtų ukrainiečių ugnies, tačiau ne visada gali atsilaikyti prieš virš mūšio lauko pakibusius dronų pulkus, kurie gali kareiviams smogti vienas po kito.

George'as Barrosas iš Karo studijų instituto (ISW) sako, kad tai viena iš naujų taktikų, kurias Rusija taikė per pastaruosius devynis mėnesius užgrobdama Ukrainos teritorijas. ISW analitiką cituoja „CBS News“.

Ekspertas mano, kad dabar rusai turi pranašumą mūšio lauke – visų pirma, jie yra arti kai kurių sausumos linijų, jungiančių kai kuriuos tikrai svarbius didžiuosius miestus, kurie sudaro Ukrainos gynybos pagrindą rytuose.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Fantastiškos 1800W energijos stotelės, 100W laidai, SUP irklentės, multimetrai ir kampiniai šlifuokliai (Video)
2871 6

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-07-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „DaranEner NEO1500 Pro“ - 1800W, 1382,4Wh portabili energijos stotelė

2) „BlitzWolf BW-TC23“ - greitojo įkrovimo ir duomenų perdavimo laidas

3) „MUSTOOL C21“ - universalus multimetras 

4) „Drillpro“ - 800W kampinis šlifuoklis, pasirenkamas baterijų skaičius

5) „FunWater SUPFW04A“ - pripučia SUP irklentė

Išsamiau

„Rusai gali pasirinkti, kur, kada, kokiu tempu ir kokiu intensyvumu jie nori vykdyti puolamąsias operacijas visoje beveik tūkstančio kilometrų ilgio fronto linijoje“, – sakė Barrosas.

Kartu, pasak jo, kaina, kurią Rusija moka už šiuos laimėjimus, yra labai didelė: pavyzdžiui, per mėnesį rusai praranda nuo 25 000 iki 30 000 karių. Tuo pat metu, kai kuriais vertinimais, Rusijos nuostoliai nuo invazijos pradžios 2022 m. vasario mėn. siekia „stulbinamą pusę milijono žuvusiųjų ar sužeistųjų“. Tačiau V. Putinas sugebėjo kompensuoti šiuos nuostolius ir tęsti savo negailestingą ilgo karo strategiją – nesibaigiančias atakas, kuriomis siekiama susilpninti Ukrainos gebėjimą pasipriešinti, kartu su grasinimais branduoliniu karu Ukrainą remiančioms šalims.

 

„Putinas supranta, kad šio karo baigtis priklauso nuo to, ar Ukrainą remiančios sąjungininkės valstybės nuspręs tęsti paramą. Rusai suprato, kad ant aviacinių bombų gali pritaisyti pigius valdymo mechanizmus ir dideles beverčių gravitacinių bombų atsargas paversti tiksliaisiais ginklais. Jie gali panaudoti savo lėktuvus ir 500 kilogramų bombas, kad sutriuškintų ir sunaikintų ukrainiečių tranšėjas, pylimus, apkasus ir įtvirtinimus“, – sakė Barrosas.

 

„Politinė valia yra lemiamas šio karo veiksnys. Mūšio lauke taip nebūna: teritoriją galima prarasti ir vėl atgauti. Bet jei nuspręsime neberemti ukrainiečių, jie pralaimės. Atvirai kalbant, šio karo svorio centras yra ne mūšio laukas Ukrainoje, o tai, kas vyksta čia, Vašingtone, kaip ir Antrojo pasaulinio karo metais“, – reziumavo ekspertas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(32)
(4)
(28)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()